Reklama

Kto rozpoznaje złodzieja samochodu?

Opublikowano: czw, 22 sie 2019 11:37
Autor: | Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Kto rozpoznaje złodzieja samochodu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z KMP w Lublinie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży audi A4. Do zdarzenia doszło na parkingu przy ul. Sławin 20. Na zabezpieczonym przez policjantów monitoringu widać sprawcę i moment kradzieży. Do chwili obecnej jego tożsamość nie została ustalona dlatego zwracamy się do osób, które rozpoznają mężczyznę. Prosimy o kontakt pod nr tel. 81 535 41 64 lub bezpośrednio z prowadzącym sprawę 81 535 53 16. Informację można przekazać anonimowo!

Samochód został zaparkowany i zamknięty na parkingu przy ul. Sławin 20. W pewnym momencie podchodzi do niego mężczyzna ubrany w kurtkę i długie spodnie. Twarz skrywa pod  kaszkietem i okularami. Po kilku sekundach odjeżdża samochodem. Nikt z obecnych na parkingu osób nie zorientował się że doszło do włamania. Oglądając zabezpieczone nagranie także trudno się zorientować, że doszło do przestępstwa. Pomimo zabezpieczonego nagrania, na którym widać sprawcę, na chwilę obecną nie udało się ustalić jego tożsamości.
Zwracamy się do osób, które rozpoznają mężczyznę i prosimy o kontakt pod nr tel. 81 535 41 64 lub bezpośrednio z prowadzącym sprawę 81 535 53 16. Informację można przekazać anonimowo.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE