Reklama

Koronawirus w kolejnej szkole. Tym razem prywatne liceum w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Koronawirus w kolejnej szkole. Tym razem prywatne liceum w Lublinie - Zdjęcie główne

To nie pierwsze takie zdarzenie w ostatnich dniach w Lublinie i regionie | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 wykryto u jednego z uczniów Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie. W efekcie trzy klasy będą się uczyć zdalnie. To już kolejna placówka oświatowa w mieście, w której zasady funkcjonowania zmienia koronawirus.

Informacja o zakażeniu jednego z uczniów Prywatnego Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie pojawiła się we wtorek, 8 września.

 

"W związku z wystąpieniem w naszej szkole potwierdzonego wynikami badań przypadku zakażenia SARS-CoV-2 u ucznia klasy III LO, uczniowie klas III A, B, C liceum pozostają w domu od 9 września do dnia 14 września 2020. Pozostałe klasy liceum oraz wszystkie klasy szkoły podstawowej uczęszczają na zajęcia do szkoły zgodnie z obowiązującym planem zajęć" - czytamy we wpisie zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej szkoły, podpisanym przez dyrekcję.

 

 

To nie pierwsze takie zdarzenie w ostatnich dniach w Lublinie i regionie. We wtorek informowaliśmy o tym, że zakażenie koronawirusem potwierdzono w II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego. Z tego powodu podjęto od razu działania, a klasy 3g oraz chłopcy w klasach 3c i 3f będą uczyć się zdalnie. W podobmym trybie i z tego samego powodu uczą się już uczniowie Zespół Szkół nr 1 w Dęblinie, Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie, Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego w Lublinie, Zespołu Szkół w Horodle.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE