Reklama

Koronawirus w Energylandii. Lubelski sanepid szuka osób, które bawiły się w parku rozrywki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Koronawirus w Energylandii. Lubelski sanepid szuka osób, które bawiły się w parku rozrywki - Zdjęcie główne

Wszystko przez to, że w parku tego dnia przebywała osoba zakażona koronawirusem | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto spośród mieszkańców województwa lubelskiego był 28 lipca w parku rozrywki Energylandia w woj. małopolskim? Na to pytanie odpowiedzi szuka lubelski sanepid.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie poinformowała, że poszukiwani są mieszkańcy naszego województwa, którzy 28 lipca br. bawili się w popularnym parku rozrywki Energylandia w miejscowości Zator (woj. małopolskie). Wszystko przez to, że w parku tego dnia przebywała osoba zakażona koronawirusem.

 

O kontakt z sanepidem proszone są osoby, u których wystąpią objawy chorobowe sugerujące zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. W takiej sytuacji należy skontaktować się z najbliższą powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną.

 

Kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie pod nr tel. 81 47 87 132 w godz. od 7.30 do 15.05 lub pod nr tel. 605 194 800 - poza godzinami pracy urzędu.

 

We wtorek poinformowano o ośmiu nowych zdiagnozowanych przypadkach zakażenia na terenie woj. lubelskiego. Do 11 sierpnia na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 1136 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 798. ozdrowieńców i zarejestrowano 21 zgonów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE