Reklama

Koronawirus: Ksiądz z Lublina zakażony. Sanepid szuka wiernych, którzy przyjmowali komunię św.

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Robert Cheaib/Pixabay

Koronawirus: Ksiądz z Lublina zakażony. Sanepid szuka wiernych, którzy przyjmowali komunię św. - Zdjęcie główne

Osoby, które ostatnio przyjmowały komunię św. w tym kościele, powinny skontaktować się z sanepidem | foto Robert Cheaib/Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chodzi o księdza z Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie przy ul. Zbożowej. Osoby, które przyjmowały tam ostatnio komunię św. lub bezpośrednio kontaktowały się z duchownymi z tej parafii, powinny zgłosić się do sanepidu.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublinie poinformował w piątek, że u jednego z księży z Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie przy ul. Zbożowej 75 zostało stwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2."W związku z powyższym osoby z miasta Lublin i z powiatu lubelskiego, które przyjmowały komunię św. w dniu 12.07.2020 r. na mszy św. o godz. 11.00 lub 12.30 w Parafii Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie przy ul. Zbożowej 75 i/ lub miały bezpośredni kontakt z księżmi bądź z siostrami zakonnymi posługującymi w tej parafii proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Lublinie pod numerem tel. 81 47 87 132, celem objęcia nadzorem epidemiologicznym" - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej sanepidu. 

 

 

Do 17 lipca na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 858 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 605 ozdrowieńców i zarejestrowano 20 zgonów.

                       

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE