Reklama

Konsultacje społeczne - przebudowa Al. Racławickich, ul. Lipowej i ul. Poniatowskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

Konsultacje społeczne - przebudowa Al. Racławickich, ul. Lipowej i ul. Poniatowskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Lublin zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania terenu przy Al. Racławickich. Zadecydujmy wspólnie o wyglądzie naszego miasta.

Od piątku (20 maja) ruszają konsultacje społeczne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia przebudowy Al. Racławickich od Ronda Honorowych Krwiodawców (wraz z rondem) do skrzyżowania z ul. Lipową, ul. Poniatowskiego od Al. Racławickich do wiaduktu nad al. Solidarności, ul. Sowińskiego od Al. Racławickich do skrzyżowania z ul. Głęboką, ul. Głębokiej od stacji benzynowej do skrzyżowania z ul. Filaretów i ul. Lipowej od skrzyżowania z Al. Racławickimi do skrzyżowania z ul. Narutowicza w Lublinie.

Składanie uwag i wniosków w formie pisemnej, elektronicznej i ustnej możliwe jest przez trzy tygodnie (21 dni) do czwartku (9 czerwca) w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin, ul. Zana 38, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 - 15:30 lub na adres srodowisko@lublin.eu. Na miejscu wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z dokumentacją sprawy i wyrazić swoją opinię. Złożone uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone i przeanalizowane przed wydaniem decyzji.

Planowana przebudowa polegać będzie na modernizacji Al. Racławickich i wytyczeniu w ciągu nich buspasów oraz dróg dla rowerów, wytyczeniu buspasów w ciągu ul. Lipowej oraz przebudowie ul. Poniatowskiego od skrzyżowania z Al. Racławickimi do węzła Poniatowskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE