Reklama

Konferencja Miasta 2050

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Konferencja Miasta 2050 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy wtorek, czyli już 20 marca Miasto Lublin zaprasza na Konferencję Miasta 2050, która będzie jednocześnie posumowaniem projektu Foresight Lublin 2050.

20 marca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ulicy Grottgera 2 odbędzie się Konferencja Miasta 2050, gdzie zostanie podsumowany projekt Foresight Lublin 2050 oraz będzie czas na liczne dyskusje odnośnie innowacyjnych ścieżek rozwoju miasta, tych bieżących jak i daleko przyszłościowych. Będą poruszane kwestie te najważniejsze i kluczowe dla naszego miasta oraz przynoszące coraz to nowsze i ciekawsze wyzwania. 

Podczas konferencji wypowiedzą się eksperci światowej skali w dziedzinie planowania przyszłości miast, narzędzi technologicznych i społecznych, a także profesjonaliści w obszarze współzarządzania miastem i współtworzenia innowacji. W trakcie wydarzenia odbędzie się interesująca dyskusja uczestników, gdzie każdy będzie mógł podać oryginalny pomysł, rozwiązanie, dzięki którym miasta będą mogły stać się jeszcze lepszymi miejscami do życia codziennego. Poruszane tematy dotyczące rozwoju mają także na celu zwiększenie konkurencyjności wśród reszty miast, a tym samym mają za zadanie zainteresować i przyciągnąć do siebie inwestorów jak i nowych mieszkańców. Gdzie ci ostatni będą z przyjemnością chodzić do wymarzonej pracy jak i nie zabraknie wielu rozrywek w wolnym czasie. 

Konferencja Miasta 2050 pozwala wybiec w przyszłość w poszukiwaniu nowych coraz bardziej śmiałych rozwiązań, które umożliwią budowę „miasto jutra”. Konferencja skierowana jest do wszystkich, którzy interesują się przyszłością swojego miasta oraz do tych, którzy myślą o mieście w perspektywie długoletniej rozwojowej. 

Miasto Lublin informuje: Włodarze, lokalni liderzy i działacze, naukowcy i studenci, politycy, przedsiębiorcy – tu zaczyna się przyszłość Waszych miast! 

Zarejestruj się na: www.miasta2050.lublin.eu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE