Reklama

Komora tlenowa - normatyczna ratuje życie i zdrowie

Opublikowano:
Autor:

Komora tlenowa - normatyczna ratuje życie i zdrowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komora https://www.facebook.com/Komora-Tlenowa-Normobaryczna-Spiczyn-Lublin-108429820604604 powstała jako pierwsza na Lubelszczyźnie w Spiczynie. Znajduje się pomiędzy Lubartowem – Łęczną a Lublinem, jest to około 10 km od granic miast.

Występuje w niej ciśnienie 1500hpa,  podwyższony tlen do 40%, ale innowacyjność daje jej dwutlenek węgla i wodór. Dwutlenek węgla o podwyższonym stężeniu pozwala na rozszerzenie naszych naczyń krwionośnych i łatwiej ułatwia przekazywanie tlenu z krwi do komórek, do których w normalnych warunkach nie dociera w odpowiedniej ilości. Dla organizmu jest tak samo cenny i niezbędny jak tlen. Nieraz słyszeliście Państwo, żeby niektóre witaminy lepiej wchłaniały się potrzebują innych witamin, tu jest tak samo. 

Natomiast dodatkowy wodór który jest niezwykle skutecznym antyoksydantem, czyli zwalcza wolne rodniki, a zarazem przyczynia się do likwidacji wszelkich opuchlizn. Komory tlenowe zwiększają ilość komórek macierzystych i to one regenerują cały organizm. Dotlenienie następuje na poziomie komórkowym.

W całej Polsce w ostatnich 2 latach powstaje coraz więcej komór z uwagi na zapotrzebowanie, pomimo, że inwestycja wynosi ponad milion zł. Każdy, kto był sceptyczny z pozytywnego działania komory, po skorzystaniu raz, stał się fanatykiem takiej komory. Idąc naprzeciw rozpowszechnienia pozytywnego przekazu, postanowiliśmy utrzymać promocję 50 zł. za 2h, żeby każdy mógł doświadczyć jej działania na sobie i zregenerować organizm. Komora mogłaby pomieścić ponad 20 osób jednorazowo, ale my przyjmujemy do 12 osób jednocześnie. Oprócz tradycyjnej dezynfekcji stosujemy ozonowanie kilkukrotnie dziennie. Komory normobaryczne powstały na podstawie hiperbarycznych komór. Komercyjne komory hiperbaryczne w większości są jak małe namioty, lub zbiornik 300 litrowy. Dlatego wyposażenie naszej komory w klimatyzację, wc, osuszacze powietrza, jonizatory, podwyższa komfort przebywania w niej. Dlatego komory normobaryczne stanowią najnowszy model komór w tlenoterapii.

 

 

Udar i wszystkie powikłania po niedotlenieniu mózgu

W tym artykule otrzymacie Państwo odpowiedź dlaczego komory normobaryczne wyrastają jak grzyby po deszczu https://dziennikpolski24.pl/sam-wyzdrowial-i-teraz-nowa-technologia-chce-pomagac-innym-chorym/ar/10466560 

Jedynie mogę dodać  na podstawie badania Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN Zakład Neurochemii Pracownia Farmakoneurochemii, przeprowadzili badanie w kierunku niedotlenienia noworodków z końcowymi wnioskami, terapia tlenowa działa, a lepsze wyniki uzyskuje się, przy najszybszym podaniu się zabiegom tlenowym, od powstania przyczyny. https://rcin.org.pl/Content/64102/WA697_78704_ZS368_Hiperb-tlen-Gamdzyk_0000.pdf?fbclid=IwAR355R8CCIW_TuotjpUaa8kr4BnTpFocvELit00ZzaoKhh7O11XUAQ1sTeM 

 

Natomiast badania przeprowadzone przez Naukowców z Uniwersytetu w Tel Awiw pod kierownictwem Dr Shai Efrat, gdzie została poddana grupa pacjentów po udarze mózgu dowiodły, że tlenoteriapia stanowi bowiem znakomitą, a zarazem w pełni bezpieczną oraz nieinwazyjną metodę rehabilitacji neurologicznej. Dzięki terapii tlenowej w mózgu dochodzi do stymulacji następujących procesów:

 • poprawa metabolizmu w tkance nerwowej,

 • poprawa procesów przepływu w mikro-krążeniu mózgowym

 • stymulacja aktywności mózgu na skutek stymulacji uśpionych komórek

 • łagodzenie istniejących obrzęków oraz stanów zapalnych

 • ochronnie wpływa na skutki udaru mózgu,

 • regeneracja powstałych uszkodzeń oraz dysfunkcji

 • wyraźna poprawa elastyczności erytrocytów,

 • poprawa aktywności neuronalnej

 • zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną organizmu oraz zdolność do zapamiętywania  • Normobaria a leczenie autyzmu

  Stany Zjednoczone w 2009 roku, na 62 dzieciach w wieku do 7 lat przeprowadzili badania na dzieciach autystycznych z w/w pozytywnymi wnioskami końcowymi.

  Zaburzenia neurologiczne, do jakich kwalifikowany jest autyzm,  ściśle związane z nieprawidłowością prac komórek mózgowych. W przeciągu lat prowadzone były badania nad działaniem układu nerwowego, wskazujące ważny element w terapii autyzmu. Okazuje się, że poprzez zapewnianie większej ilości tlenu komórkom udaje się zminimalizować objawy autyzmu u większości dzieci, które biorą udział w terapiach wykorzystujących komory tlenowe. Wybierając to leczenie autyzmu nie ustępuje całkowicie, lecz widoczna jest znaczna poprawa funkcjonowania dziecka. Większe efekty zauważyliśmy u dzieci, u których stosowano suplementację.

   

   1. Normobaria na boreliozę

  W 1998 roku badania naukowe dowiodły skuteczność terapii tlenowej w profilaktyce i leczeniu boreliozy. Korzystny wpływ tlenoterapii zaobserwowano nawet wśród osób, u których antybiotykoterapia nie przyniosła żadnych efektów. Dlaczego tak się dzieje? Tlen zakłóca rozwój bakterii i zmniejszaj ich aktywno. Dodatkowo stosując tlenoterapię normobarią można uniknąć wielu przykrym skutkom ubocznym.

  29 czerwca 2018 roku Pani Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Pedrycz-Wieczorska z Lublina była gościem na 15. międzynarodowej konferencji "Biophilia Rehabilitation Conference" na Gabriele d'Annunzio Universiti Chieti-Pescara we Włoszech. W zjeździe uczestniczyło wielu naukowców z różnych krajów. Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Pedrycz-Wieczorska jako prelegent opowiedziała na kongresie o zastosowaniu terapii tlenowej w leczeniu boreliozowego zapalenia stawów. Wykład został przyjęty bardzo pozytywnie. 

   

   

   1. Normobaria a leczenie stanów zapalnych

  Dzięki normobarii możliwe jest wyleczenie wielu stanów zapalnych, jakie znajdują się w ciele. To sprawia, że osoby, które skarżą się na ich nawroty powinny jak najszybciej sprawdzić skuteczność działania komory normobarycznej i poprawić jakość swojego funkcjonowania. Co ciekawe, normobaria zalecana jest także przez lekarzy ortopedów, którzy zgodnie twierdzą, iż przebywanie w komorach z tlenem zmniejsza także stany zapalne zlokalizowane w okolicy stawów ruchomych. Specjaliści z dziedziny ortopedii dowiedli, że przebywanie w komorze normobarycznej może przynieść ulgę w przypadku:

  • Zapalenia kości,

 • urazów sportowych,

 • martwicy kości,

 • fibro mialgii,

 • reumatyzmu,

 • osteoporozy,

 • urazów kości,

 • urazów tkanek miękkich,

 • zespołu cieśni nadgarstka,

 • zwyrodnienia stawów.

 •  

  Sport

  Piłkarze  Radomiaka Radom obecnie stosują taką komorę od około 2 miesięcy, a ich wyniki są obiecujące, walczą o awans do ekstraklasy. 19 latek z Łęcznej grający w Legii Warszawa szykował się do trzeciej operacji kolana, na pierwszej wizycie u nas  poruszał się o kuli, a na trzecią wizytę przyjechał już bez niej. Obecnie już może sam kierować samochodem. 

  Kolejne przykłady tlenoterapii

  https://www.sportowebeskidy.pl/pozostale/bomba-tlenowa-dla-sportowcow-sportowcy-pomagaja?fbclid=IwAR1F9gI9-aSX6-xZzYbrq5EEU17GT0DiHAsCnOkuP9rIBGRXLQyvPTKUn7E 

  https://www.tennisworldusa.org/tennis/news/Novak_Djokovic/39709/novak-djokovic-hyperbaric-chamber-is-very-good-/ 

   1. Normobaria a  nowotwory

  Do głównych zalet stosowania normobariii w przypadku profilaktyki i leczeniu niektórych objawów wywołanych przez nowotwór zaliczamy:

  • Tworzenie nowych naczyń krwionośnych,

 • usuwanie toksyn z organizmu,

 • usprawnianie przepływu krwi oraz substancji mineralnych,

 • znaczną poprawę ukrwienia tkanek w organizmie,

 • szybszą i efektywną regenerację tkanek, które uległy uszkodzeniu,

 • ograniczenie ryzyka wystąpienia nowotworu,

 • zmniejszenie poziomu białka C-reaktywnego.

 • Musimy pamiętać, że komórka nowotworowa   żyje w organizmie  kwaśnym, a komora tlenowa poprzez dotlenienie odkwasza organizm.

   

  Stwardnienie rozsiane

  Po obejrzeniu materiału  https://www.facebook.com/watch/?v=2430995477152251 postanowiliśmy udostępnić Panu Robertowi komorę za darmo przez około 2 miesięcy do ogłoszenia tzw epidemii.  Pan Robert  po zastosowaniu komory określił, że może dłużej stać przy oknie, poprawiła  się wymowa, ogólna lepsza spastyka ciała. Jasno na omawianym przykładzie z Panem Robertem chcemy przekazać, jeżeli masz  chorobę w początkowej fazie, gdzie normalnie funkcjonujesz, sam na siebie zarabiasz, korzystaj z komory i powstrzymaj chorobę na obecnym stanie. Później będziesz  uzależniony od innych. 

  Nie będę opisywał wszystkich jednostek chorobowych, które zostały potwierdzone, takie jak np. cukrzyca, ciężko gojące rany, migrena, alzheimer, parkinson, nadczynność i niedoczynność tarczycy, dermatologiczne (włączając łuszczyce) czy choroby płuc. Ponad, komora opóźnia starzenie. 

  Należy dodać również, że dzieci lepiej przyswajają wiedzę, co jest widoczne w ocenach, a drogie Panie zwiększa wytwarzanie się kolagenu. Nawet jak zdecydujesz się na stosowanie komory, celem regeneracji organizmu przy poważniejszych chorobach, musisz zadbać o uzupełnienie minerałów i witamin, ale nie rób tego na oślep, tylko zrób sobie badanie z włosa, wysyłając listem do Łodzi  i będziesz miał około 30 pozycji w tym 6 metali ciężkich. Niestety większość osób które dokonały badania miały metale ciężkie i bez usunięcia ich nie oczekuj poprawy zdrowia.

   

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE