Reklama

Kolejne dwa przypadki koronawirusa w Polsce!

Opublikowano:
Autor:

Kolejne dwa przypadki koronawirusa w Polsce! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już 26 i 27 przypadek wykrycia koronawirusa w naszym kraju. Kilkadziesiąt minut temu władze potwierdziły, że chore są osoby z Cieszyna i Łodzi. Jednym z nowych zakażonych jest dziecko.

Tuż przed godz. 15 Ministerstwo Zdrowia potwierdziło wykrycie dwóch kolejnych przypadków koronawirusa w Polsce. Chorymi są dziecko z Cieszyna (woj. śląskie) oraz młoda kobieta z województwa łódzkiego.

"Dziecko jest w dobrym stanie" - informuje Ministerstwo Zdrowia na portalu twitter.com. Resort nie poinformował o stanie kobiety.
W sumie na terenie kraju potwierdzono już 27 przypadków zarażonych koronawirusem.  Wśród chorych są dwie osoby z województwa lubelskiego: mężczyzna z Niedrzwicy Dużej w powiecie lubelskim oraz kobieta z Janowa Lubelskiego, u których potwierdzono wirusa wczoraj (10 marca). Oboje zarażonych to osoby między 50 a 60 rokiem życia. Stan mężczyzny określany jest jako ciężki. Pacjenci oddychają za pomocą respiratora. W Polsce nie odnotowano jeszcze żadnego zgonu w wyniku koronawirusa.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE