Reklama

Kobiety wiedzą, co robią – Lublin

Opublikowano: śr, 21 sie 2019 19:08
Autor: | Zdjęcie: Wybrocza.pl Lublin

Kobiety wiedzą, co robią – Lublin - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydarzenie będzie dniem tworzenia kobiecej wspólnoty. Rozmów z kobietami, o ich sprawach i o nich samych. Dodatkowo możliwe będzie uczestnictwo w bezpłatnych warsztatach, które wnieść wielkie zmiany do życia kobiety, bądź po prostu zrelaksować.

„Kobiety wiedzą, co robią” zawita do Lublina 7 września. Trwał będzie od godziny 9:45 do 16:00. Miejscem spotkania będzie Centrum Kultury. Spotkanie poprowadzą Kamila Kalińczak i Aga Kozak. Podczas projektu poruszane będą przeróżne tematy, jak biznes, polityka, świat oraz rolę, jaką odgrywają kobiety na tych płaszczyznach. Uczestniczki będą mogły porozmawiać m.in. z artystkami, polityczkami, naukowczyniami, bizneswoman, które opowiedzą wiele interesujących rzeczy ze swojego życia i zdradzą, jak znajdują się w miejscu, w którym są.     


Wśród  zaproszonych znajdą się między innymi Lidia Popiel, Monika Lipińska Karolina Korwin-Piotrowska, Prof. Grażyna Ginalska, Katarzyna Miller oraz dziennikarki Wysokich Obcasów (Paulina Reiter, Magdalena Karst-Adamczyk i Monika Tutak-Goll), które opowiedzą o tym jak powstają ich teksty, w tym sama redaktorka naczelna Wysokich Obcasów - Aleksandra Klich.Wstęp jest bezpłatny, lecz obowiązują zapisy. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku: Kobiety wiedzą, co robią – Lublin.

 
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE