Reklama

Jesteś przedsiębiorczy? Przyjdź do ZUS-u

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: internet

Jesteś przedsiębiorczy? Przyjdź do ZUS-u - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najmniejsza grupa klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, która ma z nim jednocześnie najczęstszy kontakt to przedsiębiorcy. Miesięcznie składają w instytucji ponad 30 milionów różnych dokumentów. Specjalnie dla nich Zakład organizuje w dniach 23-27 listopada ?Tydzień Przedsiębiorcy?.

W tym roku odbywa się pod hasłem „ZUS dla biznesu”. – Ten tydzień nie jest tylko po to byśmy my mogli komunikować różne rzeczy przedsiębiorcom, ale także by oni komunikowali nam swoje spostrzeżenia. Nasza współpraca musi być dwustronna, tak jak oprogramowanie do rozliczania składek, które ostatnio udostępniliśmy naszym klientom – mówi Agata Wiśniewska-Półtorak, dyrektor Departamentu Realizacji Dochodów w ZUS. Dlatego instytucja zaprasza przedsiębiorców na szkolenia i dyżury ekspertów, które odbędą się między innymi w Inspektoracie ZUS w Łukowie, Radzyniu Podlaskim i Białej Podlaskiej.

23 listopada, w poniedziałek, w inspektoracie będzie można skorzystać z porad dotyczących zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Tego dnia między 10.00 a 14.00 zainteresowani mogą porozmawiać z ekspertami z Urzędu Skarbowego czy Powiatowego Urzędu Pracy.

Są również wolne miejsca na szkoleniach odbywających się w Radzyniu Podlaskim. Na www.zus.pl w zakładce „Szkolenia” więcej informacji na ich temat. A szczegółowy harmonogram „Tygodnia Przedsiębiorcy” i przydatne prezentacje można znaleźć na www.zus.pl/tydzienprzedsiebiorcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE