Reklama

Jego łupem padł telefon

Opublikowano: pt, 14 cze 2019 13:31
Autor:

Jego łupem padł telefon - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kryminalni z ?szóstki? ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Lublina. Jego łupem padł telefon komórkowy. Wczoraj młody mężczyzna usłyszał w prokuraturze zarzuty. Dzisiaj zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Do zdarzenia doszło w nocy 8 czerwca przy jednym z przystanków na ul. Gospodarczej w Lublinie. Nieznany wtedy sprawca dokonał rozboju na mieszkańcu Lublina. Jego łupem padł telefon komórkowy. Sprawą zajęli się kryminalni z VI Komisariatu Policji w Lublinie.

Wczoraj realizując ustalenia własne policjanci z „szóstki” zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Lublina. Jeszcze wczoraj młody mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Dzisiaj zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem Policji i Prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Młody mężczyzna był już w przeszłości karany za przestępstwa przeciwko mieniu.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE