Reklama

Inauguracja programu "Lubelscy Kupcy"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Inauguracja programu "Lubelscy Kupcy" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Lublin zaprasza na inaugurację programu "Lubelscy Kupcy", która odbędzie się w najbliższy piątek (22 kwietnia) o godzinie 15:30 w sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane działania skierowane do lubelskich przedsiębiorców w ramach projektu.

Pilotażowy program "Lubelscy Kupcy" został uruchomiony w ubiegłym roku. Celem programu jest przywrócenie dawnej świetności ulicom handlowym Lublina, a jego zadaniem poprawienie sytuacji ekonomicznej poszczególnych przedsiębiorców uczestniczących w projekcie. Partnerzy programu otrzymują dostęp do szeregu działań wspierających ich codzienną aktywność w obszarze promocji oraz komunikacji z klientem.

Przypominając historię tradycji handlowych Lublina, program zachęca wszystkich do odkrywania i poznawania tych fragmentów Śródmieścia, które rzadko lub wcale nie są odwiedzane przez mieszkańców naszego miasta. Bogata historia gospodarcza Lublina może stać się magnesem przyciągającym nowych klientów, a planowane przez miasto działania przełożą się na poprawę wyników finansowych w firmach prowadzonych przez partnerów programu.

Zapraszamy w piątek 22 kwietnia o godz. 15:30 w sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE