Reklama

Galeria Olimp centrum lubelskiej WOŚP

Opublikowano: czw, 12 sty 2017 13:11
Autor: | Zdjęcie: WOŚP Lublin

Galeria Olimp centrum lubelskiej WOŚP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jubileuszowy 25.Finał WOŚP \"odegrany\" zostanie 15 stycznia. Orkiestra po raz kolejny zagra dla najmłodszych i najstarszych pod hasłem : \"Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom\".

Centrum wydarzeń lubelskiego Finału WOŚP będzie kolejny raz Galeria Olimp, która już od samego rana wypełni się wielką liczbą wolontariuszy, artystów i wszystkimi zaangażowanymi w ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z chwilą otwarcia swych drzwi centrum handlowe przy Al. Spółdzielczości Pracy będzie miejscem wspaniałej rozrywki połączonej sercem Wielkiej Orkiestry. Jej muzykę słychać będzie aż do późnych godzin wieczornych. Przez cały dzień trwać będą liczne atrakcje dające wszystkim mieszkańcom naszego miasta i regionu możliwość ciekawego spędzenia czasu i wspaniałej zabawy.Od rana do wieczora czekać na lublinian liczne atrakcje takie jak występy i pokazy artystyczne, koncerty, kabarety, pokazy służb mundurowych i ratowniczych, akcje profilaktyczne a przede wszystkim wolontariusze z kolorowymi puszkami, którzy jak co roku wspierają ideę Wielkiej Orkiestry. Na zakończenie Finału zaśpiewają - Liber, Ina i Adam Stachowiak. A wcześniej też będzie się działo! Zobacz więcej na: 25 Finał WOŚP w Lublinie.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE