Dzielnicowy na podium IV Ekstremalnego Biegu dla Służb Mundurowych „Husar Race”

Autor: | Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Dzielnicowy na podium IV Ekstremalnego Biegu dla Służb Mundurowych „Husar Race” - Zdjęcie główne

WiadomościBlisko dwustu funkcjonariuszy służb mundurowych stanęło do IV Ekstremalnego Biegu dla Służb Mundurowych ?Husar Race?, który odbył się wczoraj w Wyszynie. W biegu z powodzeniem wzięło udział dwóch dzielnicowych z VII Komisariatu Policji w Lublinie. Asp. Karol Błaszkiewicz zajął III miejsce w kategorii mężczyzn.

Świetna zabawa, zdrowa konkurencja i ludzie lubiący się zmęczyć i pobrudzić. Wczoraj  w miejscowości Wyszyna, gm. Władysławów w województwie wielkopolskim odbył się IV Ekstremalny Bieg dla Służb Mundurowych. W biegu uczestniczyło prawie 200 funkcjonariuszy służb mundurowych. W biegu z powodzeniem wzięło udział dwóch funkcjonariuszy z garnizonu lubelskiego, na co dzień pracujących jako dzielnicowi w VII Komisariacie Policji w Lublinie - asp. szt. Artur Tomaszewski i asp. Karol Błaszkiewicz.

Bieg odbył się on na dystansie 6,5 km. Zawodnicy mieli do pokonania przeszkody siłowe, terenowe i wodne. Były nimi: bieg z oponą na dystansie 450 m, bieg rowem wodnym 50 m, pokonanie przeszkody wysokościowej, bieg po wzniesieniu między oponami, zjazd ślizgiem wodnym, przepłynięcie 200 metrów, pokonanie pajęczyny na odcinku 20 metrów i skok do przeszkody wodnej. Obydwaj policjanci ukończyli ten ekstremalny bieg.

Asp. Karol Błaszkiewicz zajął III miejsce w kategorii mężczyzn.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.