Reklama

Biesiadowali bez alkoholu w Andrzejki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bartek Wołoszko

Biesiadowali bez alkoholu w Andrzejki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 210 osób spotkało się przy suto zastawionych stołach i gotowym do zdobycia parkiecie podczas bezalkoholowego Balu Andrzejkowego w sali konferencyjnej budynku przy ul. Brzeskiej.

- Będzie dużo dobrej muzyki i świetna zabawa. Dzięki hojności sponsorów, mamy kilkadziesiąt nagród do rozdania, więc będzie się działo – zapewniał Tomasz Furtak, współorganizator imprezy.

Bal organizowany jest już kolejny rok z rzędu. O tym, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem świadczyć może fakt, że bilety na tegoroczną zabawę rozeszły się już dwa tygodnie wcześniej. – To impreza dla młodzieży od gimnazjum do 26 r. ż. Starsi przyprowadzają młodszych, a my zapewniamy, że czeka ich tu świetna zabawa, przy dobrej muzyce w doborowym towarzystwie, że każdy się dobrze pobawi i będzie co ważniejsze, bezpieczny. Kolejny rok pokazujemy, że bez używek można świetnie się bawić, to główna idea balu – dodaje Furtak.

W tym roku do wspólnej andrzejkowej zabawy włączyli się organizatorzy Światowych Dni Młodzieży. Wraz z uczestnikami bawił się ks. Leszek Mućka, koordynator ŚDM w Białej Podlaskiej. – Jesteśmy do tańca i do różańca. W piątek bawiliśmy się i modliliśmy się w Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Wyszyńskiego, dziś mamy kontynuację w postaci takiej na bogato, przy suto zastawionych stołach. Promujemy zabawę bez alkoholu, również w ramach ŚDM – mówi ks. Mućka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE