Reklama

Artystyczny piątek w „Chatce Żaka”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: www.chatkazaka.pl

Artystyczny piątek w „Chatce Żaka” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Akademickie Centrum Kultury UMCS ?Chatka Żaka? zaprasza na kilka bardzo interesujących i związanych ze sobą wydarzeń artystycznych. Start już dziś o godzinie 17.00.

Pierwszym wydarzeniem będzie podsumowanie konkursu \"Plakaton\" - najlepszy plakat kulturalny w Lublinie w 2015 roku\", połączone z wręczeniem nagród. Konkurs ten adresowany jest do autorów plakatu i instytucji państwowych oraz pozarządowych, które za pomocą plakatu reklamowały imprezę kulturalną w Lublinie. Pierwszy konkurs w 2010 roku wygrał Michał Jadczak z plakatem do spektaklu „Już się ciebie nie boję, Otello!” Początek o godzinie 17.00 w przestrzeni \"KioskArt\" (naprzeciw głównego wejścia do budynku).

Wydarzeniu towarzyszyć będzie autorska wystawa plakatu Agnieszki Ziemiszewskiej, członkini jury tegorocznego Plakatonu, laureatki wielu nagród i wyróżnień.

Drugim wydarzeniem, które zaplanowano na godz. 18.00 będzie wernisaż w Inkubatorze Medialno-Artystycznym UMCS (budynek \"Chatki Żaka\") rozpoczynający serię wystaw \"Printon\", prezentujących współczesną grafikę artystyczną. W pierwszym, otwierającym cykl pokazie swoje prace zaprezentują artyści z Czech, Litwy, Polski i Chin.

Serdecznie zapraszamy.   

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE