Reklama

Amatorzy wdzięków 16-latki puszczeni w skarpetkach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: policja

Amatorzy wdzięków 16-latki puszczeni w skarpetkach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Młoda dziewczyna z Lublina zamieszczała w Internecie anonse erotyczne, a jej koledzy napadali i okradali potencjalnych klientów. Gdy mężczyźni przychodzili na spotkanie, dziewczyna prowadziła ich na ubocze, a tam dochodziło do napadu.

Amatorzy wdzięków 16-latki tracili praktycznie wszystko, co mieli przy sobie. Sąd aresztował jednego z bandytów (17 lat). Za napad grozi mu do 12 lat więzienia. Dziewczyna trafiła pod nadzór kuratora.

Dzięki ogłoszeniom zamieszczanym w internecie młoda dziewczyna w ostatnich dniach stycznia umówiła się z dwoma mężczyznami. W obu przypadkach sytuacja wyglądała niemal identycznie. 16-wskazywała miejsce spotkania np. na przystanku autobusowym, później zapraszała mężczyzn w ustronne miejsce, gdzie czekali już jej kompani.

Tam dochodziło do napadu, a dziewczyna uciekała. Mężczyźni byli bici i kopani po całym ciele, tracili niemal wszystko. Łupem napastników padły dokumenty, portfele z dokumentami i karty płatnicze, w jednym przypadku nawet kluczyki do samochodu.

Młodzi przestępcy po napadach za pomocą skradzionych kart płatniczych dokonywali w sklepach kilkunastu transakcji pay-pass.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE