18-latek odpowie za rozbój. Tłumaczył, że to przez alkohol

18-latek odpowie za rozbój. Tłumaczył, że to przez alkohol. Policjanci zatrzymali go dzięki nagraniu z telefonu komórkowego | foto Pixabay

wiadomosci 18-latek został zatrzymany za rozbój, którego dokonał w październiku. Zaatakował mężczyznę uderzając w twarz i kopiąc go. Sprawca stwierdził, że to przez alkohol, po którym staje się agresywny.

oprac. Joanna Niećko

Opublikowano: 21 listopada 2020 13:16 | Aktualizacja: 21 listopada 2020 12:49

W połowie października u zbiegu ulic Głębokiej i Sowińskiego idący ulicą mężczyzna nagle został zaatakowany. Sprawcą był agresywny mężczyzna, który wykrzykiwał w kierunku pokrzywdzonego wulgaryzmy. Co więcej, kilkukrotnie uderzył go w twarz i kopał. Ukradł mu czapkę z daszkiem. 

 

Znajoma pokrzywdzonego nagrała sprawcę telefonem komórkowym. Dzieki temu policjanci KMP w Lublinie i IV komisriatu ustalili kim jest mężczyzna i zatrzymali go w piątek (20 listopada) rano. Okazał sie nim 18-latek.

 

- Przyznał się do przedstawionych zarzutów i wyraził skruchę. Jak oświadczył dokonał tego czynu przez wypity alkohol, po którym staje się agresywny - informuje komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublin.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.