Reklama

10-miesięczny synek pod opieką nietrzeźwej mamy.

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP

10-miesięczny synek pod opieką nietrzeźwej mamy. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad promil alkoholu miała kobieta, która opiekowała się swoim 10-miesięcznym synkiem. Przebywała z dzieckiem w mieszkaniu swojego znajomego, który także był pod wpływem alkoholu.


     Ponad promil alkoholu miała kobieta, która opiekowała się swoim 10-miesięcznym synkiem. Przebywała z dzieckiem w mieszkaniu swojego znajomego, który także był pod wpływem alkoholu. Podczas interwencji kobieta znieważyła policjantkę, została zatrzymana. Maluszek po zbadaniu przez lekarzy został przekazany pod opiekę pracowników socjalnych. Matkę dziecka czekają dalsze czynności procesowe.


     W Chełmie przy ulicy Piłsudskiego krzyki i płacz były spowodowane interwencją policji. Okazało się, że nietrzeźwa 28-latka sprawuje opiekę nas swoim 10-miesięcznym synkiem.


     Badanie stanu trzeźwości wskazało, że miała w organizmie ponad promil alkoholu. Przebywała w tym czasie w mieszkaniu znajomego, który również był pod wpływem. Kobieta podczas prowadzonej interwencji znieważyła słownie policjantkę. Została zatrzymana przez funkcjonariuszy.


     Maluszkiem zaopiekowali się pracownicy miejskiego ośrodka pomocy. W piątek 12.01.2018 r. z udziałem kobiety były wykonane czynności procesowe. Policjanci ustalą czy swoim zachowaniem naraziła dziecko na niebezpieczeństwo. 28-latka usłyszy najprawdopodobniej zarzuty za znieważenie funkcjonariusza publicznego.


Źródło: KWP Lublin
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE