Wyszarpali wygraną

Autor: | Zdjęcie: Facebook: Lublinianka

Wyszarpali wygraną - Zdjęcie główne

SportEkipa Lublinianki ramach rozgrywek IV ligi wygrała na wyjeździe z Unią Hrubieszów 4:3. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie gry Jarosław Milcz.

Gospodarze świetnie rozpoczęli mecz i już po niespełna 120 sekundach prowadzili po golu Jarosława Milcza. Gospodarze odpowiedzieli na to jednak trafieniami Mateusza Oleszczuka i Łukasza Kamińskiego. W drugiej połowie goście mieli sporo szczęścia, bo w pierwszej akcji po zmianie stron drugą żółtą kartkę obejrzał Filip Pietrusiewicz, a chwilę później wyrównał Krzysztof Rybak. Najwięcej emocji dostarczyła jednak końcówka spotkania. W 84 min. sędzia podyktował rzut karny dla Unii. Maksymilian Żuber obronił strzał Jewgienija Grui, ale sędzia uznał, że za wcześnie wyszedł z linii i został za to ukarany drugą żółtą kartką. Za drugim razem zawodnik gospodarzy już się nie pomylił i pewnie pokonał wprowadzonego na boisko Arkadiusza Torunia. Ostatnie minuty należały jednak do podopiecznych Dariusza Bodaka. Najpierw wyrównującą bramkę zdobył Adrian Rapa, a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry gola na wagę zwycięstwa strzelił Jarosław Milcz.

Unia Hrubieszów – Lublinianka 3:4 (2:1)
Bramki: Oleszczuk 8′, Kamiński 32′, Grui 84′(k) – Jarosław Milcz 2′, 90+3′, Krzysztof Rybak 48′, Adrian Rapa 87′

Unia: Wyłupek – Alokhin, M.Oleszczuk, Kazan, Pietrusiewicz – Wiejak, Kamiński, Podgórski, Greniuk (87′ A. Oleszczuk), Drapsa – Grui.

Lublinianka: Żuber – Kowalczyk (65′ Iwańczuk), Dzyr, Maliszewski, Kośka – Rybak (80′ Rasiński), Stępień (70′ Kuzioła), Wrzesiński, Pikul (83′ Toruń), Milcz – Rapa.

Żółte kartki: Kamiński, Pietrusiewicz x2, Oleszczuk – Żuber x2.
Czerwone kartki: Pietrusiewicz 46′ (za drugą żółtą) – Żuber 83′ (za drugą żołtą).
Sędziował: Zielant (Biała Podlaska).