Reklama

Wygraj z Motorem!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wygraj z Motorem! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Wraz partnerem technicznym, firmą Kappa klub przygotował dla kibiców Motoru Lublin konkurs. Do wygrania w nim są gadżety przekazane właśnie od Kappy.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy odpowiedzieć poprawnie na pytania: Logo Kappa w swojej najbardziej charakterystycznej wersji to połączenie dwóch znaków – dwóch osób siedzących do siebie plecami oraz napisu Kappa. Pytania brzmią: Jak nazywa się owy znak z dwiema postaciami, w którym roku i w jakich okolicznościach powstał?

Odpowiedzi należy wysyłać do soboty (30 maja) do godziny 17:00 na adres: konkurs@motorlublin.eu. Ponadto w wiadomości powinny znaleźć się także takie informacje jak: imię oraz nazwisko osoby przesyłającej odpowiedź.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 czerwca (w poniedziałek). Spośród wszystkich osób, które odpowiedzą poprawnie na konkursowe pytanie, trener bramkarzy naszego Klubu Arkadiusz Onyszko dokona losowania. Pięć pierwszych wylosowanych przez niego osób otrzyma upominki przekazane nam przez firmę Kappa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE