Reklama

Rusza wielka akcja #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew!

Opublikowano:
Autor:

Rusza wielka akcja #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 7 września rozpoczęła się nową akcja z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie o nazwie #JEDZIEMYDALEJ łączy nas krew.

Wiecie jak trudno jest zdobyć bilety na domowe mecze naszej drużyny - wyobraźcie sobie, że jeszcze trudniej w Lublinie o krew! Zasady są proste. Do zdobycia będzie 500 wejściówek na mecz z RM Solar Falubaz Zielona Góra i mamy nadzieję, że po raz kolejny padnie w Lublinie rekord frekwencji.

Wspólnie z RCKiK w Lublinie klub dwa etapy akcji. W pierwszym etapie będzie do zdobycia 250 biletów. Od 7 do 11 września w RCKiK na chętnych będzie czekać codziennie 50 wejściówek. Podczas wizyty w siedzibie Krwiodawstwa należy podać hasło #jedziemydalejlaczynaskrew.

Drugi etap został zaplanowany na sobotę, 12 września. W tym dniu zorganizowana zostanie wielka akcja oddawania krwi na parkingu przy Stadion Żużlowy Motor Lublin, Al.Zygmuntowskie 5 Lublin (za stacją Orlen) podczas której do osób trafi kolejne 250 wejsciówek. Już dziś zapraszamy każdego kto chce pomóc i obejrzeć nasz mecz z RM Solar Falubazem Zieloną Górą. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE