"Perełki" u prezydenta

sport Reprezentantki MKS-u Perła Lublin spotkały się z prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem i złożyły na jego ręce podziękowania dla niego samego, prezydent Beaty Stepaniuk-Kuśmierzak i Rady Miasta za udzielone nam wsparcie.

Mateusz Pol

Opublikowano: 1 czerwca 2020 12:09 | Aktualizacja: 1 czerwca 2020 17:05

- Jesteśmy wdzięczne i szczęśliwe, że nasza dyscyplina oraz klub otrzymuje od miasta tak wielkie wsparcie finansowe. Dziękujemy za konsekwentne docenianie naszej pracy i pomoc w zdobywaniu kolejnych medali dla Lublina – mówiła po spotkaniu kapitan mistrzyń Polski, Weronika Gawlik.


- Wreszcie mogłem pogratulować naszym mistrzyniom z MKS-u Lublin. Tworzą bezapelacyjnie najlepszą ekipę w historii piłki ręcznej, najlepszą drużynę w historii dyscyplin zespołowych w Lublinie. Czekamy na jesień, na powrót do hali Globus i walkę o Ligę Mistrzów! - podsumował natomiast spotkanie na swoim Facebooku Prezydent Krzysztof Żuk.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.