Motor Lublin - Wigry Suwałki. Strzelili dopiero w 95. minucie

Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin

Motor Lublin - Wigry Suwałki. Strzelili dopiero w 95. minucie - Zdjęcie główne

W sobotę Motor zremisował już po raz szósty w tym sezonie | foto Motor Lublin

Sport W 13. kolejki eWinner 2. Ligi Motor zagrał na Arenie Lublin z Wigrami. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a gospodarze swojego gola strzelili dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Sobotni mecz rozgrywany na Arenie Lublin był starciem dwóch ekip z szerokiej czołówki ligi - Motor był przed tym starciem na piątym miejscu z 20. punktami na koncie, Wigry zajmowały szóste miejsce, mając o trzy oczka mniej.

Goście stosunkowo szybko otworzyli wynik meczu, bo już w 19. minucie. Na listę strzelców wpisał się Kacper Michalski, który wygrał pojedynek sam na sam z Sebastianem Madejskim i umieścił piłkę w siatce żółto-biało-niebieskich.

Długo na swoją odpowiedź kazali czekać kibicom piłkarze Motoru. Podopieczni trenera Marka Saganowskiego nie potrafili zaskoczyć defensywy Wigier, aż do przedostatniej minuty doliczonego czasu gry w drugiej połowie meczu. Kontrę lublinian wykończył Krzysztof Ropski, ratując jeden punkt.

Po sobotnim spotkaniu Motor legitymuje się dorobkiem 21. punktów po 13. meczach. W najbliższą sobotę, 23 października, żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Sokołem Ostróda.

Motor Lublin – Wigry Suwałki 1:1 (0:1)
Bramki: Ropski 90'+5 – Michalski 19'.
Motor: Madejski – Cichocki (81' Ropski), Najemski, Rozmus (46' Moskwik), Ryczkowski (70' Wójcik), Kusiński, Swędrowski, Ceglarz, Polak (46' Sędzikowski), Fidziukiewicz, Firlej (55' Vitinho).
Wigry: Zoch – Michalski (65' Adamek), Ozga, Lewandowski, Bogusławski (65' Pierzchała), Brito, Mularczyk (65' Rybicki), Babiarz, Łabojko, Gojko (79' Bartczak), Sowiński (77' Randak).
Żółte kartki: Polak, Cichocki, Rozmus, Najemski.
Sędziował: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Widzów: 2365.