Motor Lublin - Hutnik Kraków. Koncertowa druga połowa dała pewną wygraną

Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Motor Lublin - Hutnik Kraków. Koncertowa druga połowa dała pewną wygraną - Zdjęcie główne

Lublinianie mają na koncie już siedem punktów | foto DSM/Archiwum

Sport Choć do przerwy był bezbramkowy remis, to po 90. minutach na tablicy wyników widniał rezultat 3:0 na korzyść Motoru. Lublinianie zdecydowanie pokonali w środę na Arenie Lublin Hutnika Kraków.

Po remisie we Wrocławiu z rezerwami Śląska w miniony weekend, piłkarze rywalizującego w eWinner 2. Lidze Motoru podejmowali w środę w Lublinie rywali z Krakowa.

Do przerwy goli nie było. Więcej do powiedzenia w ataku mieli gospodarze, ale strzały Sebastiana Raka i Michała Fidziukiewicza nie były skuteczne.

Swoje celowniki żółto-biało-niebiescy poprawili po przerwie. Tuż po niej wynik otworzył Fidziukiewicz, zdobywając swoją szóstą bramkę w czwartym spotkaniu sezonu. Napastnik zaskoczył bramkarza Hutnika strzałem głową.

Chwilę później było już 2:0, bo na listę strzelców wpisał się Piotr Ceglarz, popisując się technicznym strzałem zza pola karnego.

W 61. minucie rezultat spotkania ustalił Wojciech Błyszko, trafiając głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Dzięki skutecznej grze w drugiej części spotkania, lublinianie dopisali do swojego dorobku trzy punkty. Po czterech meczach mają na koncie siedem oczek. W najbliższą niedzielę, 22 sierpnia, zagrają na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Początek meczu o godz. 17.

Motor Lublin - Hutnik Kraków 3:0 (0:0)
Bramki: Fidziukiewicz 47', Ceglarz 53', Błyszko 61'.
Motor: Kiełpin – Kusiński (85' Polak), Błyszko, Wawszczyk, Rozmus, Swędrowski, Rak (46' Sędzikowski), Ceglarz, Ryczkowski (86' Cichocki), Vitinho (68' Wójcik), Fidziukiewicz (73' Firlej).
Hutnik: Frasik – Tetych (66' Stasz), Kędziora (72' Hoyo-Kowalski), Stawarczyk, Jaklik (66' Zawadzki), Wojcinowicz, Hafez, Świątek, Kitliński (73' Sobala), Drąg (66' Gajda), Zmorzyński.
Żółte kartki: Wawszczyk, Błyszko, Wójcik – Drąg, Świątek, Kitliński, Stasz, Gajda.
Sędziował: Damian Gawęcki (Kielce).

Widzów: 3190.