Reklama

Motor i Vrotcovia nawiązały współpracę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Motor i Vrotcovia nawiązały współpracę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport We wtorek w siedzibie Motoru Lublin doszło do podpisania umowy partnerskiej pomiędzy Motorem Lublin a Vrotcovią Lublin.

W spotkaniu udział wzięli: wiceprezes Motoru Lublin Jacek Czarecki, prezes Akademii Piłkarskiej Motor Lublin Piotr Branecki, koordynator Akademii Piłkarskiej Motor Lublin Tomasz Jasik, prezes Vrotcovii Lublin Adam Majczak, wiceprezes Vrotcovii Lublin Bartosz Surman i członek zarządu Vrotcovii Lublin Jarosław Kalbarczyk.

– W grudniu przy podpisywaniu podobnego porozumienia z Widokiem Lublin podkreślałem, że Akademia Piłkarska Motor Lublin mocno angażuje się w to, aby najlepiej szkolące kluby w naszym województwie były klubami partnerskimi Motoru Lublin. Do takich właśnie zalicza się Vrotcovia Lublin. Widzimy i cenimy pracę, jaką wykonują trenerzy oraz osoby związane z tym klubem. Mamy nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to transferami najzdolniejszych zawodników do Motoru Lublin, bo od teraz będziemy mieli pierwszeństwo czy to przy wypożyczaniu, czy przy transferach. Podobnie zresztą działa to w drugą stronę, a nie zapominajmy, że poza wymianą zawodników chodzi nam także o współpracę pomiędzy trenerami i wspólną myśl szkoleniową. Myślę, że to kolejne działanie, które wprowadzi nas na jeszcze wyższy poziom – powiedział trener koordynator Akademii Piłkarskiej Motor Lublin Tomasz Jasik.


W podobnym tonie wypowiedział się także Adam Majczak, prezes Vrotcovii Lublin, która może pochwalić się srebrnym Certyfikatem jakości szkolenia przyznanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. – Cieszymy się, że praca, jaką wykonujemy na co dzień z naszymi podopiecznymi, została dostrzeżona przez taki klub jak Motor Lublin. Liczymy, że podpisana umowa okaże się owocna dla obu stron. Wszystkim nam zależy przecież na tym, by najzdolniejsi zawodnicy z naszego regionu mieli jak najlepsze warunki do rozwijania swoich pasji.


– Mamy nadzieję, że parafowana umowa okaże się początkiem długofalowej współpracy. Aby piłka nożna na Lubelszczyźnie rosła w siłę niezbędne jest wzajemnie zrozumienie i współpraca osób z piłkarskiego środowiska – dodał Bartosz Surman wiceprezes Vrotcovii Lublin.


Vrotcovia Lublin to trzeci klub, z którym Akademia Piłkarska Motor Lublin nawiązała współpracę. Przypomnijmy, że wcześniej podobne porozumienia zostały podpisane z Widokiem Lublin i z Akademią Footbolisty Głusk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE