Lublinianka odrobiła straty w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: orleta.lukow.pl

Lublinianka odrobiła straty w Łukowie - Zdjęcie główne

SportGracze Dariusza Bodaka w ostatniej kolejce IV ligi mieli trudną przeprawę. Orlęta Łuków już po 18 minutach prowadziły 2:0, ale lublinianie ostatecznie zdołali z nawiązką odrobić straty i zgarnąć komplet punktów na własnym boisku.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po nieco ponad kwadransie gry. Po rzucie rożnym pechowo piłkę do własnej bramki skierował Michał Maliszewski. Niespełna 120 sekund później było już 2:0. Orlęta wyprowadziły szybką kontrę, a Mateusz Ebert w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Maksymiliana Żubera. Lublinianka nie podłamała się jednak straconymi golami i ruszyła do ataku. Jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Krzysztof Rybak. Pomocnik z Lublina chwilę po zmianie stron doprowadził za to do wyrównania. Szalę zwycięstwa na korzyść gości przechylił w 73 min. niezawodny Jarosław Milcz.

Orlęta Łuków – Lublinianka 2:3 (2:1)
Bramki: Maliszewski 16′ (gol samobójczy), Ebert 18′ – Rybak 29′, 53′, Milcz 73′

Orlęta: Kuźma – Jemioł, Miszta, Sadowski, Jaworski (73′ Machniak) – Ebert, Sowisz, Szustek, Kierych (56′ Charmuszko), Cąkała (77′ Kurowski) – Łukasiewicz.

Lublinianka: Żuber – Kowalczyk, Maliszewski, Futrzyński, Dzyr – Rybak (70′ Rapa), Kuzioła (75′ Iwańczuk), Wrzesiński, Pikul (85′ Kośka) – Stępień (85′ Mulawa), Milcz (75′ Rejmak).

Żółte kartki: Jemioł, Łukasiewicz – Rejmak.
Sędziował: Łukiewicz (Zamość).