Powiat Lubelski: samochód dachował. Pojazdem podróżowała grupka młodych osób

foto Małopolska Policja

powiat-lubelski W nocy ze środy na czwartek doszło do dachowania samochodu osobowego w miejscowości, leżącej w gminie Bełżyce.

RW

Opublikowano: 21 maja 2020 13:44 | Aktualizacja: 21 maja 2020 13:44

Do zdarzenia doszło około godziny 2:15 w miejscowości Skrzyniec. Grupa młodych osób podróżowała samochodem marki citroen. Kierowca początkowo zjechał na pobocze, a później doszło do wspomnianego incydentu.


Według relacji kierowcy, na jezdnię wtargnęło dzikie zwierzę. Ten nie chcąc doprowadzić do zderzenia, zjechał na pobocze, w efekcie czego utracił panowanie nad pojazdem, który następnie dachował.


Na miejscu pojawiła się straż pożarna, funkcjonariusze policji i zespół ratownictwa medycznego. Żadna z podróżujących samochodem osób nie odniosła na szczęście obrażeń. Badania wykazały, że kierowca był trzeźwy. Policja wyjaśnia aktualnie dokładne okoliczności zdarzenia.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.