Indie? Nie, to Rudnik pod Lublinem. Dwie krowy zatarasowały drogę kierowcom

Indie? Nie, to Rudnik pod Lublinem. Dwie krowy zatarasowały drogę kierowcom

powiat-lubelski Dziś rano w Rudniku (powiat lubelski) leżącym niedaleko giełdy Elizówka kierowcy nie mieli łatwego przejazdu. Drogę zatarasowały dwie krowy.

Joanna Niećko

Opublikowano: 2 października 2020 08:10 | Aktualizacja: 2 października 2020 08:07

Kierowcy przejeżdżający dziś przez wieś Rudnik pod Lublinem natrafili na nietypowe utrudnienia. Drogę zatarsowały im krowy, a żeby przejechać kierowcy musieli zaczekać, aż zwierzęta zejdą z ulicy na bok.

 

- Kierowcy używali klaksonów, wtedy krowy w końcu zeszły z ulicy, a auta przejechały - opowiada jeden z kierowców. 

 

Podobne historie zdarzają się w całym kraju. Na początku tego roku w województwie lubuskim krowy spowodowały wypadek. Po wtargnięciu na jezdnię, jeden z kierowców, chcąc je ominąć, rozbił swój samochód, a krowa uciekła. Dlatego nie udało się podac numeru kolczyka zwierzęcia, dzięki czemu można ustalić jego właściciela, czyli osobę mającą zapłacić za naprawy.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.