Reklama

Reklama

W tym tygodniu w lubelskim Kinie CSK film "Tylko zwierzęta nie błądzą"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

W tym tygodniu w lubelskim Kinie CSK film "Tylko zwierzęta nie błądzą" - Zdjęcie główne

Film został nominowany do konkursu "Cezary" Francuskiej Akademii Sztuki i Techniki Filmowej w kategoriach: Najlepsza aktorka drugoplanowa i Najlepszy scenariusz adaptowany | foto Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W tym tygodniu w Kinie CSK są planowane cztery seanse filmu "Tylko zwierzęta nie błądzą". - Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę - czytamy w opisie filmu.

Reklama

Film „Tylko zwierzęta nie błądzą” w reżyserii Dominika Molla to produkcja francusko-niemiecka sklasyfikowana jako kryminał/thriller, który został nominowany do konkursu "Cezary" Francuskiej Akademii Sztuki i Techniki Filmowej w kategoriach: Najlepsza aktorka drugoplanowa i Najlepszy scenariusz adaptowany.

 

- Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę. Każda z postaci ma coś na sumieniu, najwyraźniej nie chcąc dzielić się wszystkimi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli - czytamy w opisie filmu - Poświęcone poszczególnym bohaterom rozdziały filmu obrazują nie tylko różne punkty widzenia na temat samego zaginięcia Evelyn, ale stopniowo odkrywają też zależności między nimi. Kolejne elementy tej oryginalnej układanki zaczynają do siebie pasować.

 

Dwa pierwsze seanse (5 i 6 listopada) odbędą się o godzinie 19.00, następny (7 listopada) o 18.00, a ostatni (8 listopada) o 17.00. Bilety można kupić w kasie CSK i na stronie internetowej instytucji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE