Reklama

W niedzielę "Piknik przy Berylowej" na lubelskim Węglinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Lublin

W niedzielę "Piknik przy Berylowej" na lubelskim Węglinie - Zdjęcie główne

Przy nowo wybudowanym Zespole Szkół nr 13 na Węglinie w niedzielę odbędzie się "Piknik przy Berylowej". W programie: koncerty i warsztaty. | foto Urząd Miasta Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W najbliższą niedzielę (6 września) odbędzie się „Piknik przy Berylowej" z okazji otwarcia Zespołu Szkół nr 13 przy ul. Berylowej na Węglinie. W programie są warsztaty i koncerty.

Najpierw było oficjalne otwarcie, teraz rodzinna impreza

 

W poniedziałek (31 sierpnia) oficjalnie otwarto nową szkołę w Lublinie - Zespół Szkół nr 13 w którym mieści się Szkoła Podstawowa na 58 i Przedszkole nr 88. Inwestycja opiewała na ok. 70 mln zł

 

 

- Dotrzymaliśmy słowa danego mieszkańcom i dzisiaj możemy z dumą świętować otwarcie jednej z najnowocześniejszych placówek oświatowych w Polsce. Szkoła przy ul. Berylowej to zwieńczenie długiego procesu inwestycyjnego zakończonego naszym wspólnym sukcesem. Niech ta nowa, piękna szkoła dodaje energii w codziennej pracy i pozwala spełniać marzenia najmłodszym. Zapraszam mieszkańców do wspólnego świętowania i udziału w rodzinnym pikniku. Spotkajmy się przy ul. Berylowej - zachęca Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. 

 

„Piknik przy Berylowej” ma być wspólnym, rodzinnym, świętowaniem w miłej i radosnej konwencji z najnowszą, pełną innowacji szkołą w tle. W programie m.in. animacje, gry i zabawy dla dzieci, mini plac zabaw dla najmłodszych z dmuchańcami i kreatywnymi grami. Będą też rozgrywki w ogromne szachy i warcaby oraz refleksomierz w ramach którego zabawa polega na jak najszybszym wyłączeniu przypadkowo zapalających się świateł. Zaplanowano warsztaty oraz koncerty dla całych rodzin. Opróćz tego, każdy będzie mógł wykonać ekologiczną torbę zakupową z wizerunkiem nowej szkoły.

 

Impreza zacznie się o godzinie 13.00 przy Szkole Podstawowej nr 58, ul. Berylowa 9a. Wydarzenie ma charakter otwarty, ale obowiązują wszystkie zasady epidemiczne. Organizatorami wydarzenia są Miasto Lublin i Centrum Kultury w Lublinie.

 

Program Pikniku przy Berylowej

 

13:00 – Zespół Deficytu Natury – koncert i premiera piosenki o Lublinie

14:00 – Muzyka i Słowa – Piosenka Gotowa – koncert dla dzieci

14:30 – Czerwony Kapturek – spektakl teatralny dla całej rodziny

15:00 – Fiu, Fiu! – spektakl w nurcie teatru dla najnajmłodszych (1-6 lat)

16:00 – ŁUKASZ JEMIOŁA i Dresscode retro show! – koncert dla starszych i młodszych

17:00 – Zespół Deficytu Natury – koncert

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE