Reklama

Reklama

Rusza cykl wystaw "Powiększenie" w Galerii Labirynt. Pojawią się prace związane z Lublinem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Galeria Labirynt

Rusza cykl wystaw "Powiększenie" w Galerii Labirynt. Pojawią się prace związane z Lublinem - Zdjęcie główne

Rusza cykl wystaw "Powiększenie" w Galerii Labirynt. Pojawią się prace związane z Lublinem, które będzie można kupić. | foto Galeria Labirynt

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W Galerii Labirynt 18 września rusza cykl wystaw "Powiększenie". Jako pierwsi swoje prace zaprezentują: Edna Baud, Jakub Ciężki i Małgorzata Pawlak. Będzie można też kupić prace. Wstęp jest wolny

Reklama

- W czasie światowego kryzysu, jakim jest pandemia koronawirusa i spowodowana nim przymusowa izolacja, padło wiele słów dotyczących rewizji otaczającej nas rzeczywistości. W wypowiedziach osób ze środowisk kultury i sztuki często kładziono nacisk na czasową zmianę kierunku skoncentrowania uwagi z tego, co poza, na to, co tu. Czas pandemiczny, zdefiniowany lękiem o bliskich i siebie okazał się czasem, w którym przywołano sens siły wspólnoty, rodziny, relacji z najbliższymi - informuje Galeria Labirynt. 

 

Dlatego powstał najnowszy cykl wystaw - "Powiększenie", które prezentują prace związane z Lublinem. Dzieła artystek i artystów składają się na krajobraz polskiej sztuki współczesnej. 

 

- Cykl wychodzi naprzeciw zagadnieniu lokalności w kontekście zmiany perspektywy widzenia, jak i wynika z pragnienia obalenia uparcie trwającego mitu małomiasteczkowości - informuje Galeria Labirynt.

 

Na wystawach będzie przedstawiana powstająca na miejscu twórczość artystyczna w całej jej różnorodności, wielostronności, odmienności mediów, technik, założeń i postaw artystycznych. Prace będzie można też kupić - w Galerii Labirynt lub przez Internet.

 

Otwarcie wystawy odbędzie się 18 września o godzinie 18:00 w Galerii Labirynt | Plaza - ul. Lipowa 13 (wejście od ul. Ofiar Katynia). Wystawa będzie czynna w dniach: wtorek - sobota w godzinach 13.00-18.00, a w niedzielę od południa do 19.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE