Reklama

Reklama

Województwo lubelskie szykuje stypendia dla sportowców. Nabór wniosków od 1 stycznia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Województwo lubelskie szykuje stypendia dla sportowców. Nabór wniosków od 1 stycznia - Zdjęcie główne

Województwo lubelskie szykuje stypendia dla sportowców. Nabór wniosków od 1 stycznia | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina 1 stycznia ruszy nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych Województwa Lubelskiego dla osób fizycznych za wyniki sportowe osiągnięte w roku 2020. Kwoty stypendiów są uzależnione od wyników sportowych.

Reklama

Z początkiem przyszłego roku ruszy nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych Województwa Lubelskiego dla osób fizycznych za wyniki sportowe osiągnięte w roku 2020. O stypendia mogą ubiegać się sportowcy do 27. roku życia. Muszą to być osoby zrzeszene w klubach i związkach sportowych na terenie województwa lubelskiego. Warunkiem ubiegania się o stypendium jest też złożenie kompletnego i prawidłowo sporządzonego wniosku wraz z wymaganymi załącznikami. Termin składania dokumentów mija 31 stycznia 2021 roku. Wnioski będą rozpatrzone do końca marca przyszłego roku. 

- Zapraszam i zachęcam do składania wniosków. Zależy nam, Samorządowi Województwa Lubelskiego, na wspieraniu młodych, utalentowanych sportowców z regionu - mówi Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego.

Stypendium sportowe może otrzymać osoba, która np. zajęła miesca od 1 do 8 w igrzyskach olimpijskich/ igrzyskach paraolimpijskich; miejsca 1-3 w igrzyskach głuchych w sportach i konkurencjach objętych programem igrzysk olimpijskich/igrzysk paraolimpijskich; miejsca 1-3 w światowych igrzyskach olimpiad specjalnych w sportach i konkurencjach objętych programem igrzysk olimpijskich/igrzysk paraolimpijskich; miejsca 1-3 w Mistrzostwach Świata seniorów, młodzieżowców, juniorów, juniorów młodszych (kadetów) w sportach i konkurencjach objętych programem igrzysk olimpijskich/igrzysk paraolimpijskich;  miejsca 1-3 w Mistrzostwach Europy seniorów, młodzieżowców, juniorów, juniorów młodszych (kadetów) w sportach i konkurencjach objętych programem igrzysk olimpijskich/igrzysk paraolimpijskich; miejsca 1-3 w Mistrzostwach Polski seniorów, młodzieżowców, juniorów, juniorów młodszych (kadetów) w sportach i konkurencjach objętych programem igrzysk olimpijskich/igrzysk paraolimpijskich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy