Reklama

Reklama

UMCS w Lublinie szykuje szkolenie o edukacji niepełnosprawnych

Opublikowano: ndz, 7 lut 2021 14:17
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia - UMCS w Lublinie

UMCS w Lublinie szykuje szkolenie  o edukacji niepełnosprawnych - Zdjęcie główne

UMCS w Lublinie szykuje szkolenie o edukacji niepełnosprawnych | foto Wikipedia - UMCS w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina UMCS zorganizuje szkolenie "Edukacja osób z niepełnosprawnościami - komunikacja, umiejętność radzenia sobie z sytuacją kryzysową, interwencja kryzysowa” dla 50 osób. Nabór trwa do 15 lutego.

Reklama

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie organizuje bezpłatne szkolenie pn. "Edukacja osób z niepełnosprawnościami - komunikacja, umiejętność radzenia sobie z sytuacja kryzysowa, interwencja kryzysowa”. Szkolenie jest realizowane w ramach projektu "Dostępny UMCS”. Udział mogą wziąć pracownicy uczelni zatrudnieni na stanowiskach nauczyciela akademickiego.

- Głównym celem szkolenia jest podniesienie przez uczestników/czki szkolenia umiejętności komunikacyjnych, m.in. w zakresie porozumiewania się z osobami z niepełnosprawnością oraz nabycie przez nich umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych - czytamy na stronie internetowej UMCS w Lublinie.

Zagadanienia, które będą poruszone dotyczą kompetencji komunikacyjnych m.in. w porozumiewaniu się z osobami z niepełnosprawnościami, radzenia sobie w sytuacjach kryzysów emocjonalnych u studentów i doktorantów, integracji studentów z niepełnosprawnościami z pełnosprawnymi studentami.

Zajęcia będa trwać 8 godzin dydaktycznych i odbędą się w 5 grupach. Uczelnia planuje zorganizować szkolenie w miesiącach luty-czerwiec. Zainteresowani udziałem muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej UMCS w Lublinie, a potem przesłać go do Biura Projektu lub przekazać za pośrednictwem w Kancelarii UMCS, plac Marii Curie-Skłodowskiej 5, z dopiskiem projekt "Dostępny UMCS”. Nabór trwa do 15 lutego lub do wyczerpania miejsc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy