Reklama

Reklama

Prof. Iwona Hofman przewodniczącą nowego Komitetu Polskiej Akademii Nauk

Opublikowano: ndz, 31 sty 2021 15:55
Autor: | Zdjęcie: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Prof. Iwona Hofman przewodniczącą nowego Komitetu Polskiej Akademii Nauk - Zdjęcie główne

Prof. Iwona Hofman | foto Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Profesor Iwona Hofman z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej została przewodniczącą Komitetu Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach Polskiej Akademii Nauk.

Reklama

Prezydium Polskiej Akademii Nauk 19 stycznia jednogłośnie podjęło uchwałę o utworzeniu Komitetu Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach PAN oraz uchwałę o powołaniu prof. dr hab. Iwony Hofman - dyrektor Instytutu Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach UMCS, na stanowisko przewodniczącej Komitetu.

Obie uchwały zostały zamieszczone na stronie PAN. Komitet będzie działał przy Wydziale I Nauk Humanistycznych i Społecznych do końca trwającej już kadencji, tj. do grudnia 2022 roku.

- Zadania Komitetu zostały wyznaczone w uchwale i wynikają z konieczności m.in. przygotowania raportu o stanie badań w dyscyplinie, rekomendacji w zakresie wykorzystania mediów cyfrowych w badaniach i komunikacji naukowej - informuje Aneta Adamska, rzecznik prasowy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Powołanie Komitetu ważnym element formalizowania instytucjonalnego dyscypliny nauki o komunikacji społecznej i mediach, świadczy o wysokiej ocenie przydatności społecznej badań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy