Reklama

Reklama

Marta Daniewska łączy prezesowanie w Motorze z pracą w MKS-ie Perła. Radny Breś: Jak to możliwe?

Opublikowano: 14 stycznia 2021 14:45
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Motor Lublin - Marta Daniewska

Marta Daniewska łączy prezesowanie w Motorze z pracą w MKS-ie Perła. Radny Breś: Jak to możliwe? - Zdjęcie główne

Marta Daniewska | foto Motor Lublin - Marta Daniewska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Radny Piotr Breś zwrócił uwagę na to, że Marta Daniewska obecna p.o. prezesa Motoru Lublin pracuje jednocześnie w MKS Perła Lublin. - Jak to możliwe skoro większość działań (przy specyfice działań sportowych) wykonywanych jest w tym samym czasie? - zastanawia się Breś.

Reklama

Radny miejski Piotr Breś (Prawo i Sprawiedliwość) napisał interpelację do Krzysztofa Żuka - prezydenta Lublina, w sprawie Marty Daniewskiej, która od października ubiegłego roku jest p.o. prezesa zarządu klubu Motor Lublin. Zgodnie z wiadomością na stronie internetowej Motoru, odpowiada tam za sprawy związane z marketingiem, promocją i organizacją wydarzeń. Jednocześnie pełni funkcję dyrektora marketingu MKS Perła Lublin

- Kibice sportowi zwrócili mi uwagę, że p. Marta Daniewska będąca pracownikiem i prokurentem klubu MKS Lublin (piłka ręczna) pełni jednocześnie obowiązki prezesa Motoru Lublin (piłka nożna). Powstaje pytanie jak to możliwe skoro większość działań (przy specyfice działań sportowych) wykonywanych jest w tym samym czasie? Są to dwa bardzo duże kluby i kierowanie ich pracami wymaga wiele czasu, na co zwrócili mi uwagę kibice obu drużyn - napisał Piotr Breś

Dodał też, że za kilka tygodni mecze ligowe wznowi Motor Lublin, co jego zdaniem będzie wymagało zwiększonego zaangażowania w sprawy lubelskiego klubu. Dlatego radny zastanawia się, czy nie odbije się to na funkcjonowaniu tych klubów, które są wizytówkami Lublina?

- Wskazane jest więc, że Pan Prezydent polecił członkom rad nadzorczych reprezentujących Gminę zbadanie tych spraw. Byłoby rozwiązaniem fatalnym, gdyby sprawy organizacyjne przełożyły się na wynik sportowy tych drużyn - zaznacza Breś. 

Odpowiedzi jeszcze nie ma. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 miesięcy temu | ocena +2 / -0

  Ciekawski

  A jak to możliwe, ze Pan Bres zasiadał w Radzie Politechniki, jednocześnie wynajmując od uczelni klub Kazik. Czy tutaj nie ma konfliktu interesow, czy byly rektor akceptowal kwote wynajmu lokalu i jak ona sie miala do oplat rynkowych?

  • 14 dni temu | ocena +0 / -0

   LS

   Odpowiedział ?