Reklama

Reklama

Na lubelskich Bronowicach staną nowe ławki?

Opublikowano: 6 lutego 2021 13:34
Autor: Joanna Niećko | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Na lubelskich Bronowicach staną nowe ławki? - Zdjęcie główne

Na lubelskich Bronowicach staną nowe ławki? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina O ustawienie kilku ławek na terenie dzielnicy Bronowice w imieniu mieszkańców, poprosił władze miasta radny Stanisław Brzozowski. Jeszcze nie ma odpowiedzi.

Reklama

Radny miejski Stanisław Brzozowski (Prawo i Sprawiedliwość) w interpelacji do Krzysztofa Żuka - prezydenta Lublina w imieniu mieszkańców bloku nr 36 przy ul. Droga Męczenników Majdanka proprosił o drobne zmiany w tym rejonie. Chodzi o ustawienie kilku ławek.

- Sprawa tych ławeczek ma już wielomiesięczną historię, bo zainicjowana została na spotkaniu społeczności Bronowic z byłym już wojewodą Przemysławem Czarnkiem. Pod koniec spotkania w trakcie dyskusji zgłoszony został taki postulat, a ponieważ byli też na nim przedstawiciele Rady Dzielnicy Bronowice, to zyskał ich aprobatę i zapewnienie, że na pewno załatwią tę sprawę. Pan Adam Głowacz składał deklarncję w tej sprawie. Nie wiadomo z jaldch przyczyn, ale niestety do dzisiaj nic się odnośnie tej kwestii nie zmieniło - napisał Stanisław Brzozowski. 

Radny wyjaśnił, że między ul. Droga Męczenników Majdanka, a blokami jest dosyć szeroki szpaler drzew, między którymi są alejki dochodzące do głównego chodnika. Dodał, że może właśnie przy tych łącznikach dałoby się ustawić dwie lub trzy ławki.

- Niestety nasze spoleczeństwo się starzeje, a wiadomo srnrszy człowiek potrzebuje częściej odpoczywać, dlatego ławeczki zostały wymyślone, żeby można było usiąść i odpocząć. Jeszcze z jednego powodu wato je tam postawić. Otóż starsze pokolenie ma takie niedzisiejsze nawyki, że lubi na żywo, a nie przy pomocy telefonu komórkowego porozmawiać z przyjacielem lub sąsiadem. Może wana kontynuować tę tradycję? - zaproponował Brzozowski. 

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.