reklama

Lublin: Wjechała w inny samochód na Al. Racławickich. Toyota wylądowała na boku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Lublin:  Wjechała w inny samochód na Al. Racławickich. Toyota wylądowała na boku - Zdjęcie główne
Autor: KMP Lublin | Opis: Kobieta została ukarana mandatem karnym w kwocie ponad 1000 złotych, a na jej konto trafiło 10 punktów karnych.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Z Lublina19-latka kierująca Toyotą w trakcie zmiany pasa ruchu wjechała w inny samochód. W wyniku zderzenia jej auto przewróciło się na lewy bok.
reklama

Do zdarzenia doszło w czwartek (25 czerwca) na Al. Racławickich w rejonie Szpitala Wojskowego. 

Nie zachowała ostrożności

- Jak wynika z ustaleń policjantów oraz zabezpieczonego nagrania, kierująca toyotą 19-latka podczas zmiany pasa ruchu nie upewniła się, że może wykonać ten manewr bezpiecznie. W efekcie najechała na inny pojazd poruszający się sąsiednim pasem. Peugeot z kolei w wyniku kolizji uderzył w poprzedzającego go forda - informuje podinspektor Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Po zderzeniu toyota straciła stabilność po czym przewróciła się na lewy bok. Zdarzenie wyglądało groźnie, jednak nikt nie odniósł obrażeń.

reklama

Policjanci ustalili, że przyczyną zdarzenia było niezachowanie należytej ostrożności w trakcie zmiany pasa ruchu i stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 19-letnia kierująca została ukarana mandatem karnym w kwocie ponad 1000 złotych. Dostała też 10 punktów karnych.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo