Do zdarzenia doszło w czwartek (25 czerwca) na Al. Racławickich w rejonie Szpitala Wojskowego.
Nie zachowała ostrożności
- Jak wynika z ustaleń policjantów oraz zabezpieczonego nagrania, kierująca toyotą 19-latka podczas zmiany pasa ruchu nie upewniła się, że może wykonać ten manewr bezpiecznie. W efekcie najechała na inny pojazd poruszający się sąsiednim pasem. Peugeot z kolei w wyniku kolizji uderzył w poprzedzającego go forda - informuje podinspektor Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.
Po zderzeniu toyota straciła stabilność po czym przewróciła się na lewy bok. Zdarzenie wyglądało groźnie, jednak nikt nie odniósł obrażeń.
Policjanci ustalili, że przyczyną zdarzenia było niezachowanie należytej ostrożności w trakcie zmiany pasa ruchu i stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 19-letnia kierująca została ukarana mandatem karnym w kwocie ponad 1000 złotych. Dostała też 10 punktów karnych.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.