Reklama

Reklama

Lublin: Więcej autobusów na trzech liniach. Rozstrzygnięto przetarg

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Więcej autobusów na trzech liniach. Rozstrzygnięto przetarg - Zdjęcie główne

foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Na trzech liniach komunikacji miejskiej będzie kursowało więcej autobusów. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie rozstrzygnął przetarg.

Reklama

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie rozstrzygnął przetarg na „Świadczenie usługi przewozu regularnego osób w ramach publicznego transportu zbiorowego”. Wybrano ofertę konsurcjum IREX i opiewa na kwotę 26 649 000 zł.

- Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przewozu regularnego osób w ramach publicznego transportu zbiorowego na liniach nr 20, 31 i 39. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi przewozu regularnego osób, w ramach publicznego transportu zbiorowego, polegających na przewozie pasażerów na liniach komunikacyjnych w komunikacji miejskiej,przebiegających na obszarze Gmina Lublin i gmin sąsiadujących, z którymi Gmina Lublin ma zawarte porozumienie w liczbie nie większej niż 2 100 000 wozokilometrów (wzkm) - informuje ZTM w Lublinie.

Wykonawca będzie świadczyć takie usługi nie mniej niż dziesięcioma autobusami. Wszystkie pojazdy muszą spełniać co najmniej normę emisji spalin EURO V i być wyprodukowane nie wcześniej niż w 2013 r. Mają być przegubowe, niskopodłogowe, wyposażone w tzw. „przyklęk” i pochylnie dla wózków. Dodatkowo mają być kilmatyzowane, wyposażone w system monitoringu i biletomat. Liczba miejsc siedzących dla pasażerów ma wynieść minimum 38, a łączna liczba miejsc dla pasażerów to minimum 135. Ma być również wydzielona przestrzeń przeznaczona do przewozu wózka inwalidzkiego i wózka dziecięcego.

CZYTAJ TAKŻE: Lublin: Ankieterzy przepytają pasażerów komunikacji miejskiej

- Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia przez okres 48 m-cy od daty rozpoczęcia świadczenia usługi. Rozpoczęcie świadczenia usługi przewozu regularnego osób zgodnie z ustaleniami stron nastąpi w terminie do 1 miesiąca od daty zawarcia umowy - dodaje ZTM w Lublinie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy