Reklama

Reklama

Lublin: Plan dla Dzielnic. Będą kolejne spotkania i spacery

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Plan dla Dzielnic. Będą kolejne spotkania i spacery - Zdjęcie główne

Spacer w ramach Planu dla Dzielnic | foto Miasto Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Zbliżają się kolejne spotkania w ramach projektu „Plan dla Dzielnic”. W najbliższych tygodniach przedstawiciele Miasta spotkają się z mieszkańcami dzielnic: Abramowice, Rury, Szerokie, Czuby Północne, Dziesiąta, Kośminek i Konstantynów.

Reklama

- Za nami pierwsze wiosenne spotkania w ramach projektu „Plan dla Dzielnic”. Dziękuję wszystkim zainteresowanym za udział w tych wydarzeniach i zapraszam mieszkańców oraz mieszkanki kolejnych dzielnic do uczestnictwa w zaplanowanych warsztatach i spacerach. Dzięki tym spotkaniom, wspólnie wypracujemy wizje rozwoju dla każdej części Lublina - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

Ruszyły zapisy na warsztaty w dzielnicach Konstantynów, Kośminek i Abramowice: warsztaty dla mieszkańców Konstantynowa – 10 maja (środa) od godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 57 przy ul. Z. Krasińskiego 7. Zapisy do 8 maja do godz. 12.00, warsztaty dla mieszkańców Kośminka – 17 maja (środa) od godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 15 przy ul. Elektrycznej 51. Zapisy do 16 maja do godz. 12.00, warsztaty dla mieszkańców Abramowic – 24 maja (środa) od godz. 17.00 w Siedzibie Rady i Zarządu Dzielnicy przy ul. Abramowickiej 122. Zapisy do 23 maja do godz. 12.00.
 
W maju zaplanowano też kolejne spacery dzielnicowe. W najbliższych tygodniach przedstawiciele władz Miasta i najważniejszych służb miejskich spotkają się z mieszkańcami dzielnic: Abramowice – 9 maja (wtorek), godz. 16.30, początek na rogu ulic Powojowa – Świętochowskiego. Rury – 11 maja (czwartek), godz. 16.30, przy restauracji „Karczma pod strzechą” przy ul. Zana 50. Szerokie – 16 maja (wtorek), godz. 16.30; Czuby Północne – 18 maja (czwartek), godz. 16.30; Dziesiąta – 30 maja (wtorek), godz. 16.30.
 
 
- Spacery w ramach projektu „Plan dla Dzielnic” mają charakter otwarty i są skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem dzielnicy. Mieszkańcy mogą dołączyć do spaceru na dowolnym etapie, w lokalizacjach wskazanych na mapach. Szczegóły dotyczące spotkań w dzielnicach Szerokie, Czuby Północne i Dziesiąta zostaną podane w najbliższych tygodniach - informuje Katarzyna Duma, rzecznik prasowy prezydenta Miasta Lublin.
 
Podczas spacerów i warsztatów istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza PJM, a potrzebę taką należy zgłosić najpóźniej na 3 dni przed danym wydarzeniem, do godz. 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 81 466 25 54 lub na adres e-mail: partycypacja@lublin.eu.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy