Reklama

Reklama

Lublin: Parkowanie w płatnej strefie za darmo dla niektórych? To pomysł radnej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Parkowanie w płatnej strefie za darmo dla niektórych? To pomysł radnej - Zdjęcie główne

Parking pod Zamkiem Lubelskim | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Bezpłatne parkowanie dla osób, które skończyły 65 lat proponuje radna Małgorzata Suchanowska. Chodzi o postoje w Strefie Płatnego Parkowania.

Reklama

Radna miejska Małgorzata Suchanowska (klub Prawa i Sprawiedliwości) skierowała do władz miasta interpelację. Dotyczy ona przygotowania zmian w zasadach płatnej strefy parkowania. Takie zmiany miałyby umożliwić wszystkim mieszkańcom zameldowanym w Lublinie, którzy ukończyli 65 lat, bezpłatne parkowanie we wszystkich miejskich strefach. Zaapelowała w niej, żeby odpowiednie służby przygotowały zmiany.

- Seniorzy najbardziej są zasłużeni dla gminy przez wkład w jej rozwój, swoją pracą i długoletnim płaceniem podatków różnego rodzaju. Dodatkowo łożą ogromne środki finansowe na obciążenia, które uszczuplają ich budżet związane z utrzymaniem i zdrowiem, co ma wielki wpływ na rozwój gospodarczy gminy. Przez lata zostawiają swoje pieniądze w naszym mieście, a ich lojalność zasługuje na przyjazne traktowanie, wyróżnienie i szacunek - wyjaśnia Małgorzata Sauchanowska.

Dlatego zaproponowała ulgę, którą władze gminy miałyby uhonorować.

- Szanowny Panie Prezydencie, aby zapobiec przed wyludnieniem „Centrum" proszę o rozsądek w decyzjach, które mogą zaszkodzić miastu. Proszę o rozwagę i uhonorowanie naszych „65-letnich" mieszkańców przez przyjazny, przychylny odruch pozwolenia na bezpłatne parkowanie celem ułatwienia im życia w naszym wspólnym Lublinie - podsumowuje radna.

Jeszcze nie ma odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy