Reklama

Reklama

Lublin: Niektórzy pójdą za darmo na basen. Kto może dostać bezpłatny karnet?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Niektórzy pójdą za darmo na basen. Kto może dostać bezpłatny karnet? - Zdjęcie główne

Lublin: Niektórzy pójdą za darmo na basen. Kto może dostać bezpłatny karnet? | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina W ramach Programu Rodzina Trzy Plus wydawane będą bezpłatne karnety na szkolne pływalnie. Przysługują wyłącznie rodzinom posiadającym lubelską Kartę Rodzina Trzy Plus.

Reklama

- Realizowany od dziesięciu lat przez Miasto Lublin Program „Rodzina Trzy Plus” jest skuteczną formą wspierania rodzin, zwłaszcza tych wielodzietnych. Przystąpienie do niego ułatwia mieszkańcom dostęp do oferty kulturalnej, sportowej, rekreacji oraz do usług i towarów oferowanych przez partnerów Programu. Jednym z wielu udogodnień dla osób posiadających Kartę Rodzina Trzy Plus jest możliwość bezpłatnego korzystania z pływalni w lubelskich placówkach szkolnych - mówi Monika Lipińska, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. społecznych.

Wydawanie karnetów na pływalnie zacznie się w piątek (7 października) od godziny 8.00 w siedzibie Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 23 (wejście od ul. Przy Stawie), w pokoju nr 13 (parter). Po odbiór nie obowiązują zapisy, nie jest prowadzona rezerwacja karnetów. Liczba karnetów jest ograniczona.

- Do otrzymania bezpłatnych wejściówek wymagane jest posiadanie ważnych Kart Rodzina Trzy Plus, natomiast nie przysługują one rodzinom posiadającym wyłącznie ogólnopolskie Karty Dużej Rodziny. Każda duża rodzina ubiegająca się o bezpłatny wstęp na kąpieliska uzyskać może karnety wyłącznie do jednej szkoły i pobrać maksymalnie 3 karnety - wyjaśnia Izolda Boguta z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
 
 
Karnety możę odebrać pełnoletni członek rodziny, która ma ważne Karty Rodzina Trzy Plus. W wyjątkowych sytuacjach karnety mogą odebrać wstępni lub zstępni (rodzice, dziadkowie, pełnoletnie rodzeństwo). Osoby te powinny posiadać upoważnienia udzielone na piśmie od osoby uprawnionej do otrzymania karnetu.
Karnety są ważne do końca czerwca 2023 r. Karnety wydane na okres wrzesień 2021 - czerwiec 2022 r. tracą ważność i nie podlegają przedłużeniu ani wymianie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy