Reklama

Reklama

Lublin: KUL uruchamia nowy kierunek na wydziale zamiejscowym

Opublikowano: pon, 12 lip 2021 15:05
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Lublin: KUL uruchamia nowy kierunek na wydziale zamiejscowym - Zdjęcie główne

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II | foto Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II uruchamia nowy kierunek w swojej Filii w Stalowej Woli. Jest nim administracja, która ruszy z początkiem nowego roku akademickiego. Aktualnie trwa rekrutacja.

Reklama

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II posiada swoją Filię w Stalowej Woli (województwo podkarpackie), w skład której wchodzą kolegia: nauk teologicznych, nauk prawnych, nauk humanistycznych, nauk społecznych, nauk ścisłych i o zdrowiu, nauk inżynieryjno-technicznych. Do wyboru jest kilkanaście kierunków studiów - I stopnia, II stopnia i podyplomowych. Teraz do kierunków, które będzie można tam studiować dołączono administrację, która ruszy od października, czyli z początkiem nowego roku akademickiego. Rekrutacja na studia licencjackie na tym kierunku jest prowadzona w trybie wolnym od 9 lipca.

- Zgodnie z zapowiedziami poszerza się nasza oferta dydaktyczna w Filii KUL. Poza dietetyką i inżynierią środowiska, zainteresowane osoby mogą aplikować również na administrację. Uruchomiamy rejestrację w naborze wolnym, czyli na podstawie świadectwa dojrzałości - czytamy na stronie internetowej KUL - Administracja jest kierunkiem przygotowującym do pracy w administracji publicznej - rządowej, samorządowej oraz skarbowej. Pozwala także na samodzielne prowadzenie działalności oraz stosowanie prawa w instytucjach niepublicznych – sferze biznesu oraz organizacji społecznych.

Uczelnia liczy, że w najbliższym czasie, w starowolskiej filii, ruszą też nauki o rodzinie oraz bezpieczeństwo narodowe (I i II stopień).

Z kolei 8 lipca upłynął termin pierwszego etapu rekrutacji na wszystkie dostępne kierunki studiów na KUL, a kolejnyzacznie się po 21 lipca. Wyjątkiem jest administracja w w Stalowej Woli, na którą można aplikować od kilku dni do zakończenia rekrutacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy