Reklama

Reklama

Lublin: Jak rosną dochody prezydenta Żuka? O ponad 100 tys. zł od 2020 roku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Lublin: Jak rosną dochody prezydenta Żuka? O ponad 100 tys. zł od 2020 roku - Zdjęcie główne

Krzysztof Żuk | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Prezydent Lublina złożył oświadczenie majątkowe za 2022 rok. Wynika z niego np. ile zarobił, ile ma oszczędności, jaki kredyt spłaca i czym jeździ. Zarobki porównaliśmy z poprzednimi latami.

Reklama

Krzysztof Żuk - prezydent Lublina złożył podobnie jak inni samorządowcy - oświadczenie majątkowe za 2022 rok. 

W rubryce o zarobkach i innych dochodach są informacje: 331 tys. zł - wynagrodzenie prezydenta Lublina i z WSEI w Lublinie, 26,4 tys. zł - prawa autorskie, 39,4 tys. zł - umowy zlecenia, 3,9 tys. zł - inne źródła. Z oświadczenia wynika też, że ma oszczędności w kwocie: 90 tys. zł, 2 tys. euro. Spłaca też długi: 106,8 tys. zł kredytu na mieszkanie. Posiada mieszkanie 46 mkw. warte około 500 tys. zł i samochód marki Volvo XC 60 (2019). 

Z kolei w oświadczeniu majątkowym za 2021 rok w rubryce z zarobkami są następujące informacje: ok. 251 tys. zł - ze stosunku pracy (Urząd Miasta Lublin oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie), ok. 15 tys. zł - z tytułu praw autorskich, ok. 44,1 tys. zł - z tytułu umów zlecenia, ok. 406 zł - z innych tytułów (źródeł). 

Natomiast w oświadczeniu za 2020 rok można znaleźć takie informacje: ok. 208, 6 tys. zł - ze stanowiska pracy (Urząd Miasta Lublin oraz WSEI w Lublinie), ok. 15 tys. zł - z tytułu praw autorskich, ok. 33,3 tys. zł - z tytułu umów o dzieło, ok. 3 tys. zł - z tytułu ubezpieczenia społecznego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy