reklama

Lublin: Chciała zainwestować, spotkała się z oszustem na ulicy. Straciła pieniądze

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Lublin: Chciała zainwestować, spotkała się z oszustem na ulicy. Straciła pieniądze - Zdjęcie główne
Autor: KMP Lublin | Opis: Zdjęcie ilustracyjne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Z LublinaKobieta wzięła kredyt, a pieniądze przekazała prosto w ręce oszusta. Tym sposobem straciła ponad 60 tysięcy złotych.
reklama

Z zawiadomienia pokrzywdzonej, 68-letniej mieszkanki Lublina, wynika, że kobieta chciała zainwestować swoje pieniądze. Cała sytuacja okazała się oszustwem.

Inwestycja w nieokreślone instrumenty finansowe

- 68-latka otrzymała wiadomość za pośrednictwem komunikatora WhatsApp nakłaniającą ją do inwestycji w nieokreślone instrumenty finansowe. Kobieta początkowo dokonała wpłaty 500 złotych na wskazany przez oszusta rachunek bankowy. Następnie otrzymała informację, że kwota jest zbyt niska, więc aby zwiększyć zyski musi wpłacić większą sumę - informuje podinspektor Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Kobieta, aby zwiększyć swoje zyski w wątpliwej inwestycji wzięła pożyczkę. Pod koniec maja, spotkała się z nieznanym sprawcą na ulicy Zamojskiej w Lublinie. Przekazała mu prawie 60 000 złotych. Okazało się za mało. Otrzymała wiadomość, że musi wpłacić 49 tys. zł, aby nie obciążono ją kosztami. W taki sposób zorientowała się, że jej inwestycja była oszustwem.

reklama
reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo