Reklama

Reklama

Konkurs fotograficzny #kieruneklubelskiekrajobrazy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Konkurs fotograficzny #kieruneklubelskiekrajobrazy - Zdjęcie główne

Konkurs fotograficzny #kieruneklubelskiekrajobrazy na Lubelszczyźnie | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Z Lublina Rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego promującego wiedzę o lubelskich parkach narodowych i krajobrazowych #kieruneklubelskiekrajobrazy w ramach projektu "Lubelskie spotkania z przyrodą". Przewidziano nagrody w postacji kart zakupowych.

Reklama

Celem akcji, w ramach projektu "Lubelskie spotkania z przyrodą” jest promocja potencjału przyrodniczego województwa lubelskiego, edukacja ekologiczna, uwrażliwianie uczestników na kwestie ochrony środowiska i zachęcanie do odwiedzania lubelskich parków narodowych i krajobrazowych. Mogą brać udział wszyscy zainteresowani, profesjonalnie lub amatorsko zajmujący się fotografią. 

- Duże zainteresowanie ubiegłoroczną edycją akcji połączone z wysokimi walorami artystycznymi nadesłanych zdjęć przekonało nas, że warto kontynuować tę zabawę.
W Lubelskiem jest wciąż tyle pięknych miejsc do odkrycia - mówi Sebastian Trojak z Zarządu Województwa Lubelskiego.  

Zadaniem jest wykonanie fotografii ukazującej w oryginalny sposób piękno przyrody ożywionej i nieożywionej na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego, Poleskiego Parku Narodowego i siedemnastu parków krajobrazowych zlokalizowanych w granicach Lubelszczyzny. 

Żeby włączyć się do akcji, należy umieścić na swoim koncie w aplikacji Instagram dowolną liczbę fotografii wykonanych w miesiącu, w którym są publikowane (zdjęcia wykonane w styczniu powinny być opublikowane w styczniu, lutowe w lutym itd.) i opatrzeć je hasztagiem #kieruneklubelskiekrajobrazy. Fotografie można wykonać smartfonem, mogą być wykonane zarówno w technice kolorowej i czarno-białej, nie mogą zawierać wizerunku osób, a te na, których widoczne będą zmiany polegające na fotomontażu oraz manipulacji cyfrowej, nie będą brały udziału w konkursie.

Do oceny zakwalifikowane będą zdjęcia opublikowane w terminie od 8 stycznia do 12 grudnia, przy czym o nagrody za najlepsze zdjęcie miesiąca powalczą fotografie opublikowane w terminie od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca (1-28 lutego, 1-31 marca itd.) z wyłączeniem stycznia i grudnia. O nagrodę za najlepsze zdjęcie stycznia będą rywalizować fotografie opublikowane od dnia ogłoszenia akcji do 31 stycznia, natomiast o nagrodę za najlepsze zdjęcie grudnia - opublikowane w dniach od 1 do 12 grudnia.

Autorom dwunastu fotografii uznanych przez jury za najpiękniejsze (po jednej w danym miesiącu), zostaną przyznane nagrody miesiąca: 12 kart zakupowych o wartości 500 zł każda. Dodatkowo, jeden z laureatów, otrzyma nagrodę główną za „zdjęcie roku”, czyli kartę zakupową o wartości 1500 zł.

Wyniki zabawy (zdjęcie miesiąca oraz imię i nazwisko autora) będą cyklicznie publikowane na stronie internetowej: www.lubelskie.pl/srodowisko na początku każdego miesiąca, począwszy od lutego. Informacja o laureacie nagrody grudnia i o autorze „zdjęcia roku” zostanie opublikowana pod koniec grudnia. Jednocześnie laureaci poszczególnych nagród zostaną powiadomieni indywidualnie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Dodatkowo, 12 zwycięskich zdjęć zostanie wykorzystanych w kalendarzu na 2022 rok.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy