Reklama

Reklama

Drogi w Lubelskiem są przejezdne. Miejscami śnieg oraz błoto

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie poglądowe

Drogi w Lubelskiem są przejezdne. Miejscami śnieg oraz błoto - Zdjęcie główne

foto Pixabay - zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Z Lublina Według raportu Zarządu Dróg Wojewódzkich wszystkie drogi wojewódzkie są przejezdne. W niektórych miejscach jest zajeżdżony śnieg, błoto pośniegowe i śnieg z jezdnią czarną w koleinach.

Reklama

W sobotę (17 grudnia) Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie podał, że według stanu na godzinę 15.00 wszystkie drogi wojewódzkie są przejezdne. Zajeżdżona cienka warstwa śniegu jest na drogach wojewódzkich w okolicach: Kodnia, Włodawy, Sosnowicy, Woli Uhruskiej, Hrubieszowa, Wojsławic, Werbkowic, Dołhobyczowa i Tomaszowa Lubelskiego.
 
- Zajeżdżony śnieg oraz błoto pośniegowe kierowcy spotkają na drogach wojewódzkich w okolicach Białej Podlaskiej, Janowa Podlaskiego, Terespola, Międzyrzeca Podlaskiego, Łukowa, Żelechowa, Parczewa, Kocka, Lubartowa, Ostrowa Lubelskiego, Tarła, Niedźwiady, Niemiec, Wólki Rokickiej, Ludwina, Łęcznej, Cycowa, Rejowca Fabrycznego, Chełma, Krasnegostawu, Bychawy, Piask, Sawina, Żółkiewki Osady, Siennicy Nadolnej, Siennicy Różanej, Białopola, Kraśniczyna, Turobina oraz Kazimierza Dolnego, Puław, Nałęczowa, Markuszowa - informuje ZDW w Lublinie.
 
Z kolei zajeżdżony śnieg z jezdnią czarną w koleinach są w okolicach Frampola, Zamościa, Biłgoraja, Tarnogrodu, Obszy, Woli Obszańskiej, Zamchu, Józefowa Roztoczańskiego, Modliborzyc, Janowa Lubelskiego, Kraśnika, Annopola, Opola Lubelskiego, Poniatowej, Niedrzwicy Dużej, Bełżyc, Skierbieszowa, Nielisza oraz Ryk.
 
- Od wczesnych godzin rannych na naszych drogach pracuje ponad 30 sztuk sprzętu do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich – solarek, piaskarek, pługów lemieszowych oraz pługów wirnikowych a kolejny jest w gotowości w naszych Obwodach Drogowych podaje ZDW w Lublinie.
 
 
O godzinie 15 najniższa temperatura została odnotowana w Łukowie - wynosiła -4.6 stopni Celsjusza. Zaś najcieplej było w okolicach Lubartowa i Chełma, czyli -3 stopnie Celsjusza.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy