Zmiany w funkcjonowaniu żłobków w Lublinie podczas wakacji

Dzieci podczas zabawy | foto Pixabay

wiadomosci Miasto odstępuję od dotychczas stosowanej zasady dyżurów wakacyjnych. W wakacje wszystkie miejskie żłobki będą czynne.

RW

Opublikowano: 2 lipca 2020 09:30 | Aktualizacja: 2 lipca 2020 09:30

Miasto wyszło naprzeciw oczekiwaniom rodziców, odstępując od dotychczas stosowanej zasady dyżurów. W wakacje wszystkie miejskie żłobki będą czynne. Od 1 lipca liczba dostępnych miejsc w tego typu placówkach została zwiększona z 460 do 552. Nieodłącznym elementem procesu jest oczywiście zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dzieciom, jak i pracownikom.

 

Dodatkowo w okresie wakacyjnym Miasto Lublin przedłuża zwolnienie z czesnego rodziców, których dzieci w lipcu i sierpniu nie skorzystają z opieki żłobkowej. Osobom tym nie będą naliczane opłaty związane z pobytem dziecka w żłobku. Cały proces funkcjonuje na zasadach obowiązujących w czerwcu.

 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.