Zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej w Lublinie

Ulica Diamentowa | foto Google

wiadomosci Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie poinformował, że w poniedziałek (29 czerwca) zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Diamentowej.

RW

Opublikowano: 28 czerwca 2020 13:36 | Aktualizacja: 28 czerwca 2020 13:36

Zamiana w organizacji ruchu zostanie wprowadzona w godzinach porannych na ul. Diamentowej w rejonie wiaduktu kolejowego. Całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie jezdnia od ul. Jana Pawła II. Ruch zostanie skierowany na drugą jezdnię z rozbiciem na dwa kierunki – ten etap potrwa do 13 lipca br. Następnie zostanie wprowadzona kolejna zmiana organizacji ruchu polegająca na zamknięciu dla ruchu jezdni od ul. Wrotkowskiej i przekierowaniu go na drugą jezdnię. Te utrudnienia potrwają z kolei do 27 lipca 2020 r. 

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • avatar

    9 dni temu | ocena +0 / -0

    Jack

    Przecież ten remont trwa już że 3 lata. Czy w każdym urzędzie muszą pracować niemoty. Jak można paraliżować dużą część Lublina przez tyle lat. Święte urzędnicze krowy.