Reklama

Zlot Motocyklowy i Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2015 tym razem odbył się w (C)Harlejowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukasz Kurowski

Zlot Motocyklowy i Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2015 tym razem odbył się w (C)Harlejowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend w ramach pikniku ?P"obudźmy Charlejów? z inicjatywy harlejowca Mariusza "Szyny" Kłuska z Kościeliska odbyła się ciekawa impreza.

Zlot rozpoczął się już w piątek i było to spotkanie połączone ze wspomnieniami z motocyklowych wojaży.

W sobotę rano wzięliśmy udział we mszy poświęconej pamięci Tomka Witkusa, zmarłego motocyklisty z Pionek. Mszę celebrowali: kapelan Bears Riders ks. Zbigniew Kumoszka, ojciec Andrzej Żyłka z Woli Gułowskiej, proboszcz Serokomli ks. Henryk Domański. Oprawę muzyczną przygotowały organistki z Kocka i z Woli Osowińskiej - czytamy na profilu łukowskich motocyklistów.

Na poczęstunek honorowych gości zaprosiło Koło Gospodyń Wiejskich z Charlejowa działające przy Stowarzyszeniu Mieszkańców Gminy Serokomla. Biesiadzie towarzyszył miejscowy akordeonista.

W południe mimo padającego deszczu motocykliści wyruszyli na Rajd Motocyklowy z Charlejowa do Kocka i z powrotem. A wieczorem do tańca przygrywała kapela Piotra Lubertowicza "Lupi". Na placu zlotowym swoje umiejętności prezentowało Stowarzyszenie Historyczne 8 Pułku Piechoty Legionów z siedzibą w Kocku.

W trakcie imprezy główny pomysłodawca zlotu –"Szyna"– zobowiązał się zafundować połowę kwoty potrzebnej do zbudowania w Charlejowie placu zabaw dla dzieci. Brakującą kwotę obiecał wójt gminy Serokomla. Uczestnicy zlotu zareagowali natychmiast i „do kasku” zebrano aż 1714, 28 zł na ten szczytny cel.

Deszcz nas nie przestraszył, wspólna zabawa z mieszkańcami Charlejowa trwała do rana - piszą motocykliści.

Podziękowania dla sponsorów za ufundowanie nagród dla: Yamaha Siedlce, InterMotors Siedlce, Honda Wyszomirski Siedlce, Tarbor Lublin.

Zdjęcia z imprezy można zobaczyć na portalu Łuków24.pl


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE